Football Stats
Herb Sampdoria
SampdoriaŚr. pkt/mecz 1.15
Włochy / Serie B19 września 2026 17:15
Herb Catanzaro
CatanzaroŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Sampdoria

1W — Sampdoria4D1W — Catanzaro

Streaki - Sampdoria

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sampdoria — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sampdoria — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sampdoria — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sampdoria — poniżej 12.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Sampdoria — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sampdoria — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sampdoria — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sampdoria — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sampdoria — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sampdoria — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sampdoria — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sampdoria — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Sampdoria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Sampdoria — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sampdoria — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sampdoria — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Catanzaro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Catanzaro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Catanzaro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Catanzaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Catanzaro — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Catanzaro — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Catanzaro — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Catanzaro — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Catanzaro — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Catanzaro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Catanzaro — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Catanzaro — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Catanzaro — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Catanzaro — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Catanzaro — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Catanzaro — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Catanzaro — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sampdoria

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sampdoria — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sampdoria — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sampdoria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sampdoria — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sampdoria — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sampdoria — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sampdoria — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sampdoria — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sampdoria — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sampdoria — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Serie - Catanzaro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Catanzaro — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 1.5 gola w meczu w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.01Herb CatanzaroCatanzaro00Herb SampdoriaSampdoria
01.10Herb SampdoriaSampdoria00Herb CatanzaroCatanzaro
04.05Herb CatanzaroCatanzaro22Herb SampdoriaSampdoria
30.11Herb SampdoriaSampdoria33Herb CatanzaroCatanzaro
10.05Herb CatanzaroCatanzaro13Herb SampdoriaSampdoria
01.10Herb SampdoriaSampdoria12Herb CatanzaroCatanzaro

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

SampdoriaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
2.10
1.95
Strzelone
0.80
0.70
0.75
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
51%
52%
51%
Śr. strzały/mecz
13.43
11.00
12.00
Śr. faule/mecz
11.14
14.30
13.00
CatanzaroDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.80
3.50
3.65
Strzelone
2.20
1.60
1.90
Stracone
1.60
1.90
1.75
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
56%
55%
55%
Śr. strzały/mecz
13.90
12.70
13.30
Śr. faule/mecz
12.80
14.00
13.40

Ostatnie 10 meczów

Catanzaro jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Sampdoria u siebie
1.60 gola/mecz
Catanzaro na wyjeździe

Progi bramkowe

SampdoriaCatanzaro
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
0% (0/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sampdoria notuje o 9% wyższy wynik niż Catanzaro pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSampdoriaCatanzaro
Match Corners AVG
9.51 (37/40)
9.94 (17/20)
9.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
76% (28/37)
76% (13/17)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
68% (25/37)
76% (13/17)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
59% (22/37)
71% (12/17)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
51% (19/37)
59% (10/17)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
46% (17/37)
59% (10/17)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
35% (13/37)
47% (8/17)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
14% (5/37)
12% (2/17)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/37)
0% (0/17)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/37)
0% (0/17)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSampdoriaCatanzaro
Corners Earned Match
4.92
5.30
4.55
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Corners Earned
197
106
91

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSampdoriaCatanzaro
Match Cards AVG
4.67 (40/40)
4.70 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
187
94
93
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Sampdoria jest o 37% lepsza niż Catanzaro pod względem strzałów na mecz.

OgółemSampdoriaCatanzaro
Strzały / mecz
16.00
18.50
13.50
Strzały celne / mecz
7.00
7.50
6.50
Strzały niecelne / mecz
6.25
7.00
5.50
Skuteczność strzałów
7.8%
5.4%
11.1%
Strzały na gola
12.80
18.50
9.00
Strzały celne na gola
5.60
7.50
4.33
Strzały Over 10.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Catanzaro notuje o 33% wyższy wynik niż Sampdoria pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSampdoriaCatanzaro
Match Offsides AVG
2.75
3.50
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.75
1.50
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Catanzaro jest o 25% lepsza niż Sampdoria pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSampdoriaCatanzaro
xG (For)
1.27
1.13
1.42
xGA (Against)
1.53
1.16
1.91
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSampdoriaCatanzaro
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
30% (6/20)
0% (0/20)
Under 2.5
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Under 3.5
73% (29/40)
100% (20/20)
45% (9/20)
Under 4.5
85% (34/40)
100% (20/20)
70% (14/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Modena220063.00
2Mantova220063.00
3Palermo220063.00
4Ascoli211042.00
5Cesena211042.00
6Padova211042.00
7Sudtirol211042.00
8Avellino210131.50
9Arezzo210131.50
10Pisa210131.50
11Empoli210131.50
12Vicenza Virtus210131.50
13Juve Stabia210110.50
14Sampdoria201110.50
15Hellas Verona201110.50
16Benevento201110.50
17Carrarese201110.50
18Catanzaro200200.00
19Virtus Entella200200.00
20Cremonese200200.00