Football Stats
Herb Metalul Buzău
Metalul BuzăuŚr. pkt/mecz 1.60
Rumunia / Liga II12 września 2026 10:00
Herb Unirea Slobozia
Unirea SloboziaŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Metalul Buzău

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Metalul Buzău — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Metalul Buzău — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Metalul Buzău — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Metalul Buzău — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Metalul Buzău — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Metalul Buzău — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Unirea Slobozia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Unirea Slobozia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Unirea Slobozia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Metalul Buzău

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Metalul Buzău — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Unirea Slobozia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Unirea Slobozia — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Metalul Buzău jest o 233% lepsza niż Unirea Slobozia pod względem odsetku wygranych meczów.

Metalul BuzăuDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.20
2.30
2.75
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.60
1.00
1.30
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Unirea SloboziaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
3.10
2.00
2.55
Strzelone
1.10
0.80
0.95
Stracone
2.00
1.20
1.60
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
42%
36%
39%
Śr. strzały/mecz
10.50
9.43
10.00
Śr. faule/mecz
9.50
11.57
10.47

Ostatnie 10 meczów

Metalul Buzău jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Metalul Buzău u siebie
0.80 gola/mecz
Unirea Slobozia na wyjeździe

Progi bramkowe

Metalul BuzăuUnirea Slobozia
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMetalul BuzăuUnirea Slobozia
Match Corners AVG
10.53 (15/40)
10.53 (15/20)
Over 6.5 Corners
100% (15/15)
100% (15/15)
Over 7.5 Corners
87% (13/15)
87% (13/15)
Over 8.5 Corners
73% (11/15)
73% (11/15)
Over 9.5 Corners
53% (8/15)
53% (8/15)
Over 10.5 Corners
40% (6/15)
40% (6/15)
Over 11.5 Corners
27% (4/15)
27% (4/15)
Over 12.5 Corners
27% (4/15)
27% (4/15)
Over 13.5 Corners
13% (2/15)
13% (2/15)
Over 14.5 Corners
13% (2/15)
13% (2/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMetalul BuzăuUnirea Slobozia
Corners Earned Match
3.00
3.00
More Corners Than Opponent
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 2.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Corners Earned
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
60
60

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemMetalul BuzăuUnirea Slobozia
Match Cards AVG
4.30 (20/20)
4.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
86
86
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMetalul BuzăuUnirea Slobozia
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga II — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Slatina5410132.60
3Concordia5401122.40
4CSM Reşiţa5401122.40
8FC Bacau522181.60
10Cetatea Suceava521271.40
11Metaloglobus521271.40
12Metalul Buzău521271.40
13CS Afumati521271.40
14Bihor Oradea513161.20
15Ştefăneşti520361.20
17ASA Targu Mures511340.80
18Dumbrăviţa503230.60
20CSM Satu Mare502320.40
22Unirea Slobozia501410.20