Football Stats
Herb Uta Arad
Flaga RumuniaUta Arad
14. miejsce w tabeli Liga I
Rumunia / Liga ISezon 2026/27

2026/27 Uta Arad — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W0
R3
P0
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W1
R0
P3
Gz4
Gs8
RB-4
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze7
W1
R3
P3
Gz6
Gs10
RB-4
Śr. pkt0.86
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Uta Arad — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Uta Arad — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Uta Arad — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Uta Arad — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Uta Arad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Uta Arad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Uta Arad — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Uta Arad — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Uta Arad — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Uta Arad — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Uta Arad — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08FCSB13Herb Uta AradUta Arad
22.08Herb Uta AradUta Arad00Corvinul Hunedoara
17.08Universitatea Cluj21Herb Uta AradUta Arad
07.08Herb Uta AradUta Arad00Rapid
01.08FC Voluntari10Herb Uta AradUta Arad
24.07Herb Uta AradUta Arad22Oţelul
18.07Universitatea Craiova40Herb Uta AradUta Arad
18.05Unirea Slobozia01Herb Uta AradUta Arad
08.05Herb Uta AradUta Arad10Csikszereda
03.05Petrolul Ploiesti11Herb Uta AradUta Arad

Uta Arad — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.30
1.60
2.90
Strzelone
0.70
1.10
1.80
Stracone
0.60
0.50
1.10
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
45%
Śr. strzały/mecz
14.11
Śr. faule/mecz
12.78
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
0.90
1.60
2.50
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.40
1.10
1.50
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
15.50
Śr. faule/mecz
13.80

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 22% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
14.50
16.50
13.50
Strzały celne / mecz
4.00
5.00
3.50
Strzały niecelne / mecz
7.83
9.50
7.00
Skuteczność strzałów
6.9%
6.1%
7.4%
Strzały na gola
14.50
16.50
13.50
Strzały celne na gola
4.00
5.00
3.50
Strzały Over 10.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
33% (2/6)
50% (1/2)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
17% (1/6)
50% (1/2)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.20
3.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (1/1)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
100% (1/1)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
100% (1/1)
25% (1/4)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
1.20
2.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
80% (4/5)
100% (1/1)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
100% (1/1)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 1.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 4.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.16 (19/20)
9.89 (9/10)
10.40 (10/10)
Over 6.5 Corners
79% (15/19)
78% (7/9)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
74% (14/19)
67% (6/9)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
74% (14/19)
67% (6/9)
80% (8/10)
Over 9.5 Corners
58% (11/19)
56% (5/9)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
58% (11/19)
56% (5/9)
60% (6/10)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
33% (3/9)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
11% (1/9)
30% (3/10)
Over 13.5 Corners
11% (2/19)
11% (1/9)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
11% (2/19)
11% (1/9)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.25
5.20
5.30
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Corners Earned
105
52
53

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.40 (20/20)
4.40 (10/10)
4.40 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
88
44
44
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
2
3
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Uta Arad

Wynik meczu

0-0
2 (29%)
0-1
1 (14%)
0-4
1 (14%)
2-2
1 (14%)
1-2
1 (14%)

Wynik do przerwy

0-0
4 (57%)
0-2
1 (14%)
0-1
1 (14%)
1-0
1 (14%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Uta Arad

Liczba goli w meczu

4
3 (43%)
0
2 (29%)
1
1 (14%)
3
1 (14%)

Liczba goli do przerwy

0
4 (57%)
1
2 (29%)
2
1 (14%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga I.

Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14