Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy AEK Larnaca
Streaki - AEK Larnaca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AEK Larnaca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- AEK Larnaca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- AEK Larnaca — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- AEK Larnaca — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- AEK Larnaca — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- AEK Larnaca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- AEK Larnaca — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- AEK Larnaca — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
- AEK Larnaca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- AEK Larnaca — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Pafos
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pafos — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Pafos — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Pafos — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pafos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pafos — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/8, 88%)
- Pafos — powyżej 2.5 spalonych (5/6, 83%)
- Pafos — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
- Pafos — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Pafos — powyżej 3.5 kartek (6/8, 75%)
- Pafos — poniżej 6.5 kartek (6/8, 75%)
- Pafos — powyżej 4.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
- Pafos — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
- Pafos — powyżej 6.5 rożnych (5/7, 71%)
- Pafos — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
- Pafos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/7, 71%)
- Pafos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - AEK Larnaca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AEK Larnaca — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 AEK Larnaca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AEK Larnaca — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AEK Larnaca — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AEK Larnaca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Pafos
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pafos — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — powyżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Pafos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AEK Larnaca jest o 50% lepsza niż Pafos pod względem odsetku wygranych meczów.
| AEK Larnaca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.70 | 2.40 |
Strzelone | 1.30 | 1.50 | 1.40 |
Stracone | 0.80 | 1.20 | 1.00 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Pafos | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.70 | 2.90 |
Strzelone | 2.20 | 1.30 | 1.75 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Apoel Nicosia3-1
- 30.07.2026Wvs Beitar Jerusalem3-2
- 23.07.2026Lvs Beitar Jerusalem0-1
- 16.07.2026Dvs Apollon Limassol0-0
- 22.05.2026Wvs Aris4-3
- 16.05.2026Dvs Pafos2-2
- 10.05.2026Dvs Omonia Nicosia1-1
- 06.05.2026Wvs Apollon Limassol1-0
- 03.05.2026Lvs Apoel Nicosia0-1
- 25.04.2026Wvs Aris2-0
- 30.08.2026Wvs Karmiotissa3-0
- 27.08.2026Dvs Dinamo Tirana2-2
- 20.08.2026Dvs Dinamo Tirana1-1
- 13.08.2026Dvs Red Bull Salzburg3-3
- 06.08.2026Lvs Red Bull Salzburg0-1
- 30.07.2026Wvs HNK Hajduk Split4-0
- 23.07.2026Lvs HNK Hajduk Split0-2
- 29.05.2026Wvs Apollon Limassol2-0
- 22.05.2026Wvs Apoel Nicosia2-0
- 16.05.2026Dvs AEK Larnaca2-2
Progi bramkowe
| AEK Larnaca | Pafos | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| AEK Larnaca | Pafos | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| AEK Larnaca | Pafos | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. AEK Larnaca notuje o 9% wyższy wynik niż Pafos pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | AEK Larnaca | Pafos | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.44 (9/40) | 10.00 (3/20) | 9.17 (6/20) |
Over 6.5 Corners | 67% (6/9) | 67% (2/3) | 67% (4/6) |
Over 7.5 Corners | 44% (4/9) | 33% (1/3) | 50% (3/6) |
Over 8.5 Corners | 44% (4/9) | 33% (1/3) | 50% (3/6) |
Over 9.5 Corners | 44% (4/9) | 33% (1/3) | 50% (3/6) |
Over 10.5 Corners | 33% (3/9) | 33% (1/3) | 33% (2/6) |
Over 11.5 Corners | 33% (3/9) | 33% (1/3) | 33% (2/6) |
Over 12.5 Corners | 33% (3/9) | 33% (1/3) | 33% (2/6) |
Over 13.5 Corners | 22% (2/9) | 33% (1/3) | 17% (1/6) |
Over 14.5 Corners | 22% (2/9) | 33% (1/3) | 17% (1/6) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | AEK Larnaca | Pafos | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.00 | 4.33 | 3.86 |
More Corners Than Opponent | 50% (5/10) | 67% (2/3) | 43% (3/7) |
Over 2.5 Corners Earned | 60% (6/10) | 67% (2/3) | 57% (4/7) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (6/10) | 67% (2/3) | 57% (4/7) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (5/10) | 67% (2/3) | 43% (3/7) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (3/10) | 33% (1/3) | 29% (2/7) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (2/10) | 0% (0/3) | 29% (2/7) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (1/10) | 0% (0/3) | 14% (1/7) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/10) | 0% (0/3) | 0% (0/7) |
Corners Earned | 40 | 13 | 27 |
| Ogółem | AEK Larnaca | Pafos | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.50 | 5.67 | 5.43 |
More Corners Than Opponent | 50% (5/10) | 67% (2/3) | 43% (3/7) |
Over 2.5 Corners Against | 50% (5/10) | 33% (1/3) | 57% (4/7) |
Over 3.5 Corners Against | 40% (4/10) | 33% (1/3) | 43% (3/7) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (4/10) | 33% (1/3) | 43% (3/7) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (4/10) | 33% (1/3) | 43% (3/7) |
Over 6.5 Corners Against | 40% (4/10) | 33% (1/3) | 43% (3/7) |
Over 7.5 Corners Against | 40% (4/10) | 33% (1/3) | 43% (3/7) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (2/10) | 33% (1/3) | 14% (1/7) |
Corners Against | 55 | 17 | 38 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Pafos notuje o 21% wyższy wynik niż AEK Larnaca pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | AEK Larnaca | Pafos | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.36 (11/11) | 4.67 (3/3) | 5.63 (8/8) |
Over 0.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (3/3) | 100% (8/8) |
Over 1.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (3/3) | 100% (8/8) |
Over 2.5 Cards | 82% (9/11) | 67% (2/3) | 88% (7/8) |
Over 3.5 Cards | 73% (8/11) | 33% (1/3) | 88% (7/8) |
Over 4.5 Cards | 64% (7/11) | 33% (1/3) | 75% (6/8) |
Over 5.5 Cards | 36% (4/11) | 33% (1/3) | 38% (3/8) |
Over 6.5 Cards | 27% (3/11) | 33% (1/3) | 25% (2/8) |
Over 7.5 Cards | 18% (2/11) | 33% (1/3) | 13% (1/8) |
Total Cards | 59 | 14 | 45 |
Highest in a Match | 11 | 9 | 11 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | AEK Larnaca | Pafos | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

