Football Stats
Herb Čapljina
ČapljinaŚr. pkt/mecz 1.50
Herb Jedinstvo Bihać
Jedinstvo BihaćŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Čapljina

Streaki - Čapljina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Čapljina — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Čapljina — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Čapljina — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Jedinstvo Bihać

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jedinstvo Bihać — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jedinstvo Bihać — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jedinstvo Bihać — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jedinstvo Bihać — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Čapljina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Čapljina — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Čapljina — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu

Serie - Jedinstvo Bihać

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb ČapljinaČapljina22Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
02.05Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać10Herb ČapljinaČapljina
03.10Herb ČapljinaČapljina11Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
02.11Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać02Herb ČapljinaČapljina
09.03Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać02Herb ČapljinaČapljina
18.08Herb ČapljinaČapljina01Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
21.03Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać01Herb ČapljinaČapljina
05.08Herb ČapljinaČapljina10Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jedinstvo Bihać jest o 11% lepsza niż Čapljina pod względem odsetku wygranych meczów.

ČapljinaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
3.00
2.95
Strzelone
1.90
1.00
1.45
Stracone
1.00
2.00
1.50
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Jedinstvo BihaćDomWyjazdOgółem
Win %
80%
20%
50%
Śr. goli/mecz
2.20
3.60
2.90
Strzelone
1.50
1.20
1.35
Stracone
0.70
2.40
1.55
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Čapljina jest o +58% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Čapljina u siebie
1.20 gola/mecz
Jedinstvo Bihać na wyjeździe

Progi bramkowe

ČapljinaJedinstvo Bihać
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemČapljinaJedinstvo Bihać
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
1st League - FBiH — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2GOŠK Gabela330093.00
3Travnik330093.00
5Posušje312051.67
6Sloboda Tuzla311141.33
9Čapljina311141.33
11TOŠK Tešanj310231.00
13Vitez302120.67
14Igman Konjic302120.67
15Tomislav300300.00
16Rudar Kakanj300300.00