Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Rio Verde
Streaki - Rio Verde
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rio Verde — jest niepokonany u siebie (9/9, 100%)
- Rio Verde — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/9, 100%)
- Rio Verde — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/9, 100%)
Streaki - Goianésia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Goianésia — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Goianésia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Goianésia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Goianésia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Goianésia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Rio Verde
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rio Verde — jest niepokonany w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Rio Verde — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rio Verde — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Serie - Goianésia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Goianésia — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Goianésia — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Goianésia — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Goianésia — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Goianésia — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Goianésia — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Goianésia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Goianésia — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rio Verde jest o 88% lepsza niż Goianésia pod względem odsetku wygranych meczów.
| Rio Verde | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 67% | 30% | 47% |
Śr. goli/mecz | 1.89 | 2.20 | 2.05 |
Strzelone | 1.56 | 1.10 | 1.32 |
Stracone | 0.33 | 1.10 | 0.74 |
BTTS % | 33% | 40% | 37% |
Czyste konto % | 67% | 40% | 53% |
Nie strzelił % | 22% | 50% | 37% |
| Goianésia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 1.70 | 2.25 |
Strzelone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
Stracone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 12.08.2026Wvs Mineiros2-1
- 09.08.2026Dvs Bom Jesus EC0-0
- 02.08.2026Wvs Grêmio Anápolis4-1
- 29.07.2026Wvs Tupy FC1-0
- 26.07.2026Wvs Crixás EC3-0
- 30.07.2025Dvs Iporá2-2
- 27.07.2025Dvs Morrinhos1-1
- 19.07.2025Wvs Grêmio Anápolis2-1
- 13.07.2025Wvs Centro Oeste1-0
- 10.07.2025Dvs Anapolina0-0
- 12.08.2026Wvs Morrinhos2-1
- 09.08.2026Dvs Mineiros1-1
- 02.08.2026Wvs Tupy FC1-0
- 29.07.2026Wvs Crixás EC3-2
- 26.07.2026Dvs Bom Jesus EC0-0
- 26.07.2025Lvs Ceilândia0-2
- 19.07.2025Dvs Luverdense1-1
- 12.07.2025Lvs Aparecidense1-2
- 05.07.2025Lvs Goiânia1-3
- 28.06.2025Dvs Porto Velho0-0
Progi bramkowe
| Rio Verde | Goianésia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 78% (7/9) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 33% (3/9) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 22% (2/9) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 22% (2/9) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 42% (8/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 47% (9/19) | 65% (13/20) |
| Rio Verde | Goianésia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 33% (3/9) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 42% (8/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 47% (9/19) | 65% (13/20) |
| Rio Verde | Goianésia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 44% (4/9) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 22% (2/9) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 56% (5/9) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 42% (8/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 47% (9/19) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Rio Verde | Goianésia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/39) | 26% (5/19) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 38% (15/39) | 42% (8/19) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 56% (22/39) | 53% (10/19) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 79% (31/39) | 79% (15/19) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 92% (36/39) | 95% (18/19) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (39/39) | 100% (19/19) | 100% (20/20) |

