Football Stats
Herb Voitsberg
VoitsbergŚr. pkt/mecz 1.00
Austria / Cup5 września 2026 15:30
Herb Sturm Graz
Sturm GrazŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Voitsberg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Voitsberg — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Voitsberg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Voitsberg — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Voitsberg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Voitsberg — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Voitsberg — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Voitsberg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Voitsberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Voitsberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Sturm Graz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sturm Graz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Sturm Graz — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sturm Graz — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Sturm Graz — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Voitsberg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Voitsberg — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Sturm Graz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sturm Graz — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 6.5 kartek w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sturm Graz jest o 80% lepsza niż Voitsberg pod względem odsetku wygranych meczów.

VoitsbergDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.00
3.10
2.55
Strzelone
1.00
1.00
1.00
Stracone
1.00
2.10
1.55
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Sturm GrazDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.80
3.10
2.45
Strzelone
1.30
1.90
1.60
Stracone
0.50
1.20
0.85
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
56%
44%
50%
Śr. strzały/mecz
17.90
15.50
16.70
Śr. faule/mecz
11.10
12.60
11.85

Ostatnie 10 meczów

Sturm Graz jest o +90% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Voitsberg u siebie
1.90 gola/mecz
Sturm Graz na wyjeździe

Progi bramkowe

VoitsbergSturm Graz
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemVoitsbergSturm Graz
Match Corners AVG
11.15 (20/40)
11.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 9.5 Corners
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 12.5 Corners
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
15% (3/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVoitsbergSturm Graz
Corners Earned Match
6.00
6.00
More Corners Than Opponent
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
25% (5/20)
25% (5/20)
Corners Earned
120
120

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVoitsbergSturm Graz
Match Cards AVG
5.15 (20/20)
5.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Total Cards
103
103
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVoitsbergSturm Graz
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
63% (25/40)
45% (9/20)
80% (16/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Voitsberg18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Sturm Graz18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Austria, realne dane wkrótce.