Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Traiskirchen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Traiskirchen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Traiskirchen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Traiskirchen — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Traiskirchen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Traiskirchen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Traiskirchen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Austria Vienna
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Austria Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Austria Vienna — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Austria Vienna — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Austria Vienna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Austria Vienna — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Austria Vienna — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Austria Vienna — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Austria Vienna — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Austria Vienna — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Austria Vienna — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Traiskirchen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Austria Vienna
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Austria Vienna — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — powyżej 6.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Traiskirchen jest o 50% lepsza niż Austria Vienna pod względem odsetku wygranych meczów.
| Traiskirchen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 4.00 | 4.00 |
Strzelone | 2.20 | 2.00 | 2.10 |
Stracone | 1.80 | 2.00 | 1.90 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Austria Vienna | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.00 | 3.00 |
Strzelone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
Stracone | 1.90 | 1.80 | 1.85 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | 49% | 40% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 10.90 | 7.50 | 9.20 |
Śr. faule/mecz | 13.50 | 12.10 | 12.80 |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Dvs Donau1-1
- 21.08.2026Wvs Leobendorf5-4
- 15.08.2026Wvs Wienerberg4-3
- 07.08.2026Lvs Fach-Donaufeld0-1
- 31.07.2026Dvs Scheiblingkirchen3-3
- 24.07.2026Wvs Bleiburg4-0
- 02.07.2026Wvs Leithaprodersdorf2-0
- 03.06.2026Lvs Leobendorf1-5
- 28.05.2026Lvs Neusiedl2-4
- 22.05.2026Lvs Oberwart0-3
- 30.08.2026Lvs Red Bull Salzburg1-4
- 27.08.2026Dvs SC Braga0-0
- 20.08.2026Lvs SC Braga0-2
- 16.08.2026Wvs TSV Hartberg2-0
- 13.08.2026Lvs Beitar Jerusalem1-2
- 09.08.2026Lvs Lask Linz0-2
- 06.08.2026Wvs Beitar Jerusalem2-1
- 02.08.2026Lvs Wolfsberger AC0-3
- 30.07.2026Wvs FK Liepaja3-1
- 23.07.2026Wvs FK Liepaja2-0
Progi bramkowe
| Traiskirchen | Austria Vienna | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Traiskirchen | Austria Vienna | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Traiskirchen | Austria Vienna | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Traiskirchen | Austria Vienna | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.30 (20/40) | — | 9.30 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 7.5 Corners | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 9.5 Corners | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 10.5 Corners | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 11.5 Corners | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 12.5 Corners | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Traiskirchen | Austria Vienna | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.05 | — | 4.05 |
More Corners Than Opponent | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Corners Earned | 81 | — | 81 |
| Ogółem | Traiskirchen | Austria Vienna | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.25 | — | 5.25 |
More Corners Than Opponent | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Corners Against | 105 | — | 105 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Traiskirchen | Austria Vienna | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.25 (20/20) | — | 4.25 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Total Cards | 85 | — | 85 |
Highest in a Match | 9 | — | 9 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Traiskirchen | Austria Vienna | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Austria, realne dane wkrótce.
