Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Giana Erminio
Streaki - Giana Erminio
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Giana Erminio — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Giana Erminio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Giana Erminio — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Giana Erminio — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Giana Erminio — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Giana Erminio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Albinoleffe
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Albinoleffe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Albinoleffe — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Albinoleffe — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Albinoleffe — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Albinoleffe — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Albinoleffe — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Giana Erminio
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Giana Erminio — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Giana Erminio — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Giana Erminio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Albinoleffe
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Albinoleffe — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Albinoleffe — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Albinoleffe — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Albinoleffe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Albinoleffe — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Albinoleffe jest o 13% lepsza niż Giana Erminio pod względem odsetku wygranych meczów.
| Giana Erminio | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.60 | 2.30 |
Strzelone | 0.90 | 1.30 | 1.10 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Albinoleffe | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.20 | 2.25 |
Strzelone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.04.2026Wvs Cittadella2-0
- 19.04.2026Wvs Inter U232-0
- 11.04.2026Lvs Triestina0-2
- 06.04.2026Dvs Dolomiti Bellunesi1-1
- 28.03.2026Lvs Ospitaletto2-3
- 21.03.2026Wvs Pergolettese2-0
- 14.03.2026Wvs Albinoleffe1-0
- 07.03.2026Lvs Vicenza Virtus1-3
- 03.03.2026Dvs Alcione1-1
- 27.02.2026Wvs PRO Vercelli1-0
- 25.04.2026Lvs Alcione1-2
- 19.04.2026Wvs Triestina3-0
- 12.04.2026Lvs Ospitaletto0-3
- 06.04.2026Wvs Pergolettese3-0
- 28.03.2026Dvs Lumezzane1-1
- 20.03.2026Wvs Virtus Verona3-1
- 14.03.2026Lvs Giana Erminio0-1
- 07.03.2026Wvs Inter U231-0
- 03.03.2026Wvs Union Brescia1-0
- 28.02.2026Lvs Vicenza Virtus0-1
Progi bramkowe
| Giana Erminio | Albinoleffe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Giana Erminio | Albinoleffe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Giana Erminio | Albinoleffe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Giana Erminio | Albinoleffe | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

