Football Stats
Herb Cittadella
Flaga WłochyCittadella
2. miejsce w tabeli Serie C - Girone A

2026/27 Cittadella — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs0
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W2
R0
P0
Gz3
Gs0
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cittadella — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Cittadella — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cittadella — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Cittadella — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cittadella — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Cittadella — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Cittadella — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cittadella — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cittadella — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cittadella — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cittadella — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cittadella — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Cittadella — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cittadella — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cittadella — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Renate01Herb CittadellaCittadella
22.08Herb CittadellaCittadella20Pergolettese
25.04Herb CittadellaCittadella02Giana Erminio
19.04Novara01Herb CittadellaCittadella
12.04Herb CittadellaCittadella13Trento
03.04Union Brescia21Herb CittadellaCittadella
29.03Herb CittadellaCittadella21Lecco
22.03Arzignano Valchiampo10Herb CittadellaCittadella
15.03Herb CittadellaCittadella21Dolomiti Bellunesi
07.03PRO Vercelli02Herb CittadellaCittadella

Cittadella — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 17% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
60%
35%
Śr. goli/mecz
1.00
2.00
3.00
Strzelone
0.30
1.20
1.50
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
70%
20%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.70
1.70
2.40
Strzelone
0.30
0.80
1.10
Stracone
0.40
0.90
1.30
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
70%
50%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 2.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 3.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 75% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Cittadella

Wynik meczu

2-0
1 (50%)
1-0
1 (50%)

Wynik do przerwy

1-0
2 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Cittadella

Liczba goli w meczu

2
1 (50%)
1
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie C - Girone A.

Serie C - Girone A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Union Brescia220063.00
2Cittadella220063.00
3Alcione211042.00
4Ospitaletto211042.00
5Juventus U23211042.00
6Albinoleffe211042.00
7Trento211042.00
10Treviso210131.50
11Lumezzane210131.50
13Folgore Caratese201110.50
14Novara201110.50
15PRO Vercelli201110.50
16Lecco201110.50
17Athletic Carpi201110.50
18Giana Erminio200200.00
19Renate200200.00
20Pergolettese200200.00