Football Stats
Herb PRO Vercelli
Flaga WłochyPRO Vercelli
15. miejsce w tabeli Serie C - Girone A

2026/27 PRO Vercelli — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R1
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PRO Vercelli — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PRO Vercelli — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Arzignano Valchiampo10Herb PRO VercelliPRO Vercelli
23.08Herb PRO VercelliPRO Vercelli11Desenzano Calvina
25.04Arzignano Valchiampo30Herb PRO VercelliPRO Vercelli
19.04Herb PRO VercelliPRO Vercelli10Ospitaletto
13.04Renate21Herb PRO VercelliPRO Vercelli
04.04Herb PRO VercelliPRO Vercelli02Inter U23
28.03Alcione11Herb PRO VercelliPRO Vercelli
21.03Herb PRO VercelliPRO Vercelli11Lumezzane
15.03Triestina23Herb PRO VercelliPRO Vercelli
07.03Herb PRO VercelliPRO Vercelli02Cittadella

PRO Vercelli — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 67% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
0.30
1.50
1.80
Strzelone
0.10
0.60
0.70
Stracone
0.20
0.90
1.10
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
90%
50%
70%
Nie strzelił %
90%
40%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.80
1.90
2.70
Strzelone
0.40
0.80
1.20
Stracone
0.40
1.10
1.50
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
80%
40%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny PRO Vercelli

Wynik meczu

1-1
1 (50%)
0-1
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny PRO Vercelli

Liczba goli w meczu

2
1 (50%)
1
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie C - Girone A.

Serie C - Girone A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Union Brescia220063.00
2Cittadella220063.00
3Alcione211042.00
4Ospitaletto211042.00
5Juventus U23211042.00
6Albinoleffe211042.00
7Trento211042.00
10Treviso210131.50
11Lumezzane210131.50
13Folgore Caratese201110.50
14Novara201110.50
15PRO Vercelli201110.50
16Lecco201110.50
17Athletic Carpi201110.50
18Giana Erminio200200.00
19Renate200200.00
20Pergolettese200200.00