Football Stats
Herb Arzignano Valchiampo
Arzignano ValchiampoŚr. pkt/mecz 1.50
Włochy / Serie C - Girone A30 sierpnia 2026 18:00
Herb PRO Vercelli
PRO VercelliŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Arzignano Valchiampo

Streaki - Arzignano Valchiampo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Arzignano Valchiampo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Arzignano Valchiampo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Arzignano Valchiampo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Arzignano Valchiampo — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - PRO Vercelli

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PRO Vercelli — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • PRO Vercelli — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • PRO Vercelli — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Arzignano Valchiampo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Arzignano Valchiampo — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Arzignano Valchiampo — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Arzignano Valchiampo — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - PRO Vercelli

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PRO Vercelli — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Arzignano ValchiampoArzignano Valchiampo10Herb PRO VercelliPRO Vercelli
25.04Herb Arzignano ValchiampoArzignano Valchiampo30Herb PRO VercelliPRO Vercelli
21.12Herb PRO VercelliPRO Vercelli05Herb Arzignano ValchiampoArzignano Valchiampo
09.03Herb Arzignano ValchiampoArzignano Valchiampo31Herb PRO VercelliPRO Vercelli
25.10Herb PRO VercelliPRO Vercelli03Herb Arzignano ValchiampoArzignano Valchiampo
20.04Herb PRO VercelliPRO Vercelli20Herb Arzignano ValchiampoArzignano Valchiampo
17.12Herb Arzignano ValchiampoArzignano Valchiampo31Herb PRO VercelliPRO Vercelli
02.04Herb PRO VercelliPRO Vercelli10Herb Arzignano ValchiampoArzignano Valchiampo
01.12Herb Arzignano ValchiampoArzignano Valchiampo11Herb PRO VercelliPRO Vercelli

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Arzignano Valchiampo jest o 50% lepsza niż PRO Vercelli pod względem odsetku wygranych meczów.

Arzignano ValchiampoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
1.80
2.05
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.10
0.80
0.95
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
PRO VercelliDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
2.90
2.35
Strzelone
0.70
1.30
1.00
Stracone
1.10
1.60
1.35
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

PRO Vercelli jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Arzignano Valchiampo u siebie
1.30 gola/mecz
PRO Vercelli na wyjeździe

Progi bramkowe

Arzignano ValchiampoPRO Vercelli
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemArzignano ValchiampoPRO Vercelli
Match Cards AVG
3.50 (20/20)
3.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
70
70
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemArzignano ValchiampoPRO Vercelli
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 2.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 3.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie C - Girone A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Union Brescia220063.00
2Cittadella220063.00
3Alcione211042.00
4Ospitaletto211042.00
5Juventus U23211042.00
6Albinoleffe211042.00
7Trento211042.00
10Treviso210131.50
11Lumezzane210131.50
13Folgore Caratese201110.50
14Novara201110.50
15PRO Vercelli201110.50
16Lecco201110.50
17Athletic Carpi201110.50
18Giana Erminio200200.00
19Renate200200.00
20Pergolettese200200.00