Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Novara
Streaki - Novara
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Novara — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Novara — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Novara — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Novara — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Novara — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Novara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Novara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Novara — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Novara — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Novara — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Novara — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Novara — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Novara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Novara — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Novara — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Novara — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Novara — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Folgore Caratese
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Folgore Caratese — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Folgore Caratese — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Folgore Caratese — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Folgore Caratese — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Folgore Caratese — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Folgore Caratese — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Novara
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Novara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — więcej goli pada w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — poniżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Folgore Caratese
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Folgore Caratese jest o 14% lepsza niż Novara pod względem odsetku wygranych meczów.
| Novara | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.00 | 2.35 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Folgore Caratese | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.40 | 2.70 |
Strzelone | 2.20 | 1.20 | 1.70 |
Stracone | 0.80 | 1.20 | 1.00 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs Juventus U230-1
- 01.08.2026Wvs Sampdoria2-1
- 25.04.2026Wvs Ospitaletto2-0
- 19.04.2026Lvs Cittadella0-1
- 11.04.2026Lvs Vicenza Virtus1-3
- 03.04.2026Lvs Lumezzane1-3
- 28.03.2026Lvs Renate1-3
- 22.03.2026Wvs Alcione3-0
- 15.03.2026Dvs Lecco0-0
- 07.03.2026Dvs Pergolettese1-1
- 24.08.2026Lvs Dolomiti Bellunesi1-2
- 16.08.2026Dvs Giana Erminio1-1
- 31.07.2026Dvs Sassuolo0-0
- 25.07.2026Dvs Arezzo1-1
- 17.05.2026Lvs Vado0-3
- 13.05.2026Wvs Treviso2-0
- 02.05.2026Wvs Sondrio5-1
- 26.04.2026Lvs Brusaporto1-3
- 19.04.2026Dvs Real Calepina1-1
- 11.04.2026Dvs Oltrepò1-1
Progi bramkowe
| Novara | Folgore Caratese | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Novara | Folgore Caratese | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Novara | Folgore Caratese | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Novara | Folgore Caratese | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.85 (20/20) | 4.85 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 2.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 3.5 Cards | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 4.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 5.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 6.5 Cards | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Total Cards | 97 | 97 | — |
Highest in a Match | 10 | 10 | — |
Lowest in a Match | 2 | 2 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Novara | Folgore Caratese | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

