Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Cittadella
Streaki - Cittadella
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cittadella — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Cittadella — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Cittadella — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Cittadella — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cittadella — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Cittadella — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Cittadella — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cittadella — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Cittadella — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Cittadella — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Cittadella — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Cittadella — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Cittadella — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Cittadella — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Cittadella — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Cittadella — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Lumezzane
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lumezzane — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Lumezzane — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lumezzane — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lumezzane — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lumezzane — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lumezzane — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Cittadella
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cittadella — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cittadella — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cittadella — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cittadella — powyżej 1.5 spalonych w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Cittadella — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Cittadella — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cittadella — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cittadella — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cittadella — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cittadella — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 19 meczach z rzędu
Serie - Lumezzane
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lumezzane — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lumezzane jest o 11% lepsza niż Cittadella pod względem odsetku wygranych meczów.
| Cittadella | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.40 | 2.70 |
Strzelone | 1.50 | 1.10 | 1.30 |
Stracone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Lumezzane | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.20 | 2.05 |
Strzelone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
Stracone | 0.50 | 1.00 | 0.75 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Wvs Renate1-0
- 22.08.2026Wvs Pergolettese2-0
- 25.04.2026Lvs Giana Erminio0-2
- 19.04.2026Wvs Novara1-0
- 12.04.2026Lvs Trento1-3
- 03.04.2026Lvs Union Brescia1-2
- 29.03.2026Wvs Lecco2-1
- 22.03.2026Lvs Arzignano Valchiampo0-1
- 15.03.2026Wvs Dolomiti Bellunesi2-1
- 07.03.2026Wvs PRO Vercelli2-0
- 30.08.2026Wvs Giana Erminio1-0
- 22.08.2026Lvs Ospitaletto0-2
- 25.04.2026Wvs Virtus Verona4-1
- 19.04.2026Dvs Lecco2-2
- 11.04.2026Wvs Union Brescia1-0
- 03.04.2026Wvs Novara3-1
- 28.03.2026Dvs Albinoleffe1-1
- 21.03.2026Dvs PRO Vercelli1-1
- 15.03.2026Wvs Pro Patria1-0
- 07.03.2026Dvs Renate0-0
Progi bramkowe
| Cittadella | Lumezzane | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Cittadella | Lumezzane | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Cittadella | Lumezzane | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Cittadella | Lumezzane | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.45 (20/20) | 4.45 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 2.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 3.5 Cards | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 4.5 Cards | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 5.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 89 | 89 | — |
Highest in a Match | 7 | 7 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cittadella | Lumezzane | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

