Football Stats
Herb Giana Erminio
Giana ErminioŚr. pkt/mecz 1.30
Włochy / Serie C - Girone A6 września 2026 15:00
Herb Dolomiti Bellunesi
Dolomiti BellunesiŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Giana Erminio

Streaki - Giana Erminio

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Giana Erminio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Giana Erminio — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Giana Erminio — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Giana Erminio — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Giana Erminio — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Giana Erminio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Dolomiti Bellunesi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dolomiti Bellunesi — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dolomiti Bellunesi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dolomiti Bellunesi — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dolomiti Bellunesi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dolomiti Bellunesi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Giana Erminio

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Giana Erminio — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Dolomiti Bellunesi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dolomiti Bellunesi — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dolomiti Bellunesi — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dolomiti Bellunesi — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dolomiti Bellunesi — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dolomiti Bellunesi — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dolomiti Bellunesi — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.04Herb Giana ErminioGiana Erminio11Herb Dolomiti BellunesiDolomiti Bellunesi
30.11Herb Dolomiti BellunesiDolomiti Bellunesi00Herb Giana ErminioGiana Erminio

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Giana Erminio jest o 60% lepsza niż Dolomiti Bellunesi pod względem odsetku wygranych meczów.

Giana ErminioDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
2.30
2.20
Strzelone
1.00
1.20
1.10
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Dolomiti BellunesiDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.90
2.80
2.85
Strzelone
1.10
1.00
1.05
Stracone
1.80
1.80
1.80
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekGiana Erminio vs Dolomiti Bellunesi
1.00 gola/mecz
Giana Erminio u siebie
1.00 gola/mecz
Dolomiti Bellunesi na wyjeździe

Progi bramkowe

Giana ErminioDolomiti Bellunesi
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGiana ErminioDolomiti Bellunesi
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie C - Girone A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Union Brescia220063.00
2Cittadella220063.00
3Alcione211042.00
4Ospitaletto211042.00
5Juventus U23211042.00
6Albinoleffe211042.00
7Trento211042.00
10Treviso210131.50
11Lumezzane210131.50
13Folgore Caratese201110.50
14Novara201110.50
15PRO Vercelli201110.50
16Lecco201110.50
17Athletic Carpi201110.50
18Giana Erminio200200.00
19Renate200200.00
20Pergolettese200200.00