Football Stats
Herb PRO Vercelli
PRO VercelliŚr. pkt/mecz 1.15
Włochy / Serie C - Girone A7 września 2026 21:00
Herb Folgore Caratese
Folgore CarateseŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - PRO Vercelli

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PRO Vercelli — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • PRO Vercelli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • PRO Vercelli — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • PRO Vercelli — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Folgore Caratese

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Folgore Caratese — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Folgore Caratese — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Folgore Caratese — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Folgore Caratese — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Folgore Caratese — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Folgore Caratese — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - PRO Vercelli

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PRO Vercelli — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PRO Vercelli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Folgore Caratese

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Folgore Caratese jest o 33% lepsza niż PRO Vercelli pod względem odsetku wygranych meczów.

PRO VercelliDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
2.70
2.25
Strzelone
0.70
1.20
0.95
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Folgore CarateseDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.00
2.60
2.80
Strzelone
2.20
1.40
1.80
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Folgore Caratese jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
PRO Vercelli u siebie
1.40 gola/mecz
Folgore Caratese na wyjeździe

Progi bramkowe

PRO VercelliFolgore Caratese
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPRO VercelliFolgore Caratese
Match Cards AVG
3.50 (20/20)
3.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
70
70
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPRO VercelliFolgore Caratese
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Under 2.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 3.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie C - Girone A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Union Brescia220063.00
2Cittadella220063.00
3Alcione211042.00
4Ospitaletto211042.00
5Juventus U23211042.00
6Albinoleffe211042.00
7Trento211042.00
10Treviso210131.50
11Lumezzane210131.50
13Folgore Caratese201110.50
14Novara201110.50
15PRO Vercelli201110.50
16Lecco201110.50
17Athletic Carpi201110.50
18Giana Erminio200200.00
19Renate200200.00
20Pergolettese200200.00