Football Stats
Herb Athletic Carpi
Athletic CarpiŚr. pkt/mecz 0.75
Włochy / Serie C - Girone A13 września 2026 15:00
Herb Cittadella
CittadellaŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Athletic Carpi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Athletic Carpi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Athletic Carpi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Athletic Carpi — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Athletic Carpi — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Athletic Carpi — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Athletic Carpi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Athletic Carpi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Cittadella

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cittadella — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cittadella — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cittadella — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cittadella — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cittadella — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Cittadella — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cittadella — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cittadella — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cittadella — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cittadella — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Cittadella — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Cittadella — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cittadella — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cittadella — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cittadella — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Athletic Carpi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Athletic Carpi — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Carpi — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Carpi — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Carpi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Carpi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Cittadella

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cittadella — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cittadella — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cittadella — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cittadella — powyżej 1.5 spalonych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Cittadella — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cittadella — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cittadella — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cittadella — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cittadella — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cittadella — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 19 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cittadella jest o 200% lepsza niż Athletic Carpi pod względem odsetku wygranych meczów.

Athletic CarpiDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.10
2.90
2.50
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
1.10
2.10
1.60
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
CittadellaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
2.40
2.70
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
1.50
1.30
1.40
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Cittadella jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Athletic Carpi u siebie
1.10 gola/mecz
Cittadella na wyjeździe

Progi bramkowe

Athletic CarpiCittadella
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAthletic CarpiCittadella
Match Cards AVG
4.45 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
89
89
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAthletic CarpiCittadella
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie C - Girone A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Union Brescia220063.00
2Cittadella220063.00
3Alcione211042.00
4Ospitaletto211042.00
5Juventus U23211042.00
6Albinoleffe211042.00
7Trento211042.00
10Treviso210131.50
11Lumezzane210131.50
13Folgore Caratese201110.50
14Novara201110.50
15PRO Vercelli201110.50
16Lecco201110.50
17Athletic Carpi201110.50
18Giana Erminio200200.00
19Renate200200.00
20Pergolettese200200.00