Football Stats
Herb Ospitaletto
OspitalettoŚr. pkt/mecz 1.30
Włochy / Serie C - Girone A13 września 2026 18:00
Herb Juventus U23
Juventus U23Śr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Ospitaletto

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ospitaletto — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ospitaletto — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Ospitaletto — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Ospitaletto — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ospitaletto — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ospitaletto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Juventus U23

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventus U23 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventus U23 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventus U23 — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventus U23 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventus U23 — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Ospitaletto

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ospitaletto — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ospitaletto — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ospitaletto — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ospitaletto — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Juventus U23

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventus U23 — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventus U23 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juventus U23 jest o 67% lepsza niż Ospitaletto pod względem odsetku wygranych meczów.

OspitalettoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
1.70
2.20
Strzelone
1.60
0.60
1.10
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Juventus U23DomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.70
2.70
2.70
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
0%
30%
15%

Ostatnie 10 meczów

Ospitaletto jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Ospitaletto u siebie
1.40 gola/mecz
Juventus U23 na wyjeździe

Progi bramkowe

OspitalettoJuventus U23
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOspitalettoJuventus U23
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Serie C - Girone A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Union Brescia220063.00
2Cittadella220063.00
3Alcione211042.00
4Ospitaletto211042.00
5Juventus U23211042.00
6Albinoleffe211042.00
7Trento211042.00
10Treviso210131.50
11Lumezzane210131.50
13Folgore Caratese201110.50
14Novara201110.50
15PRO Vercelli201110.50
16Lecco201110.50
17Athletic Carpi201110.50
18Giana Erminio200200.00
19Renate200200.00
20Pergolettese200200.00