Football Stats
Herb Lumezzane
LumezzaneŚr. pkt/mecz 1.80
Włochy / Serie C - Girone A17 września 2026 18:30
Herb Novara
NovaraŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Lumezzane

1W — Lumezzane5D0W — Novara

Streaki - Lumezzane

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lumezzane — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Lumezzane — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Lumezzane — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lumezzane — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Lumezzane — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Lumezzane — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lumezzane — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Novara

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Novara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Novara — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Novara — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Novara — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Novara — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Novara — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Novara — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Novara — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Novara — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Novara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Novara — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Novara — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Novara — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Novara — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Novara — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Novara — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Lumezzane

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lumezzane — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Novara

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Novara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — poniżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.04Herb NovaraNovara13Herb LumezzaneLumezzane
29.11Herb LumezzaneLumezzane11Herb NovaraNovara
11.04Herb LumezzaneLumezzane22Herb NovaraNovara
01.12Herb NovaraNovara00Herb LumezzaneLumezzane
30.03Herb NovaraNovara11Herb LumezzaneLumezzane
26.11Herb LumezzaneLumezzane11Herb NovaraNovara

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lumezzane jest o 43% lepsza niż Novara pod względem odsetku wygranych meczów.

LumezzaneDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
1.90
2.20
2.05
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
0.50
1.00
0.75
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
NovaraDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.00
2.40
Strzelone
1.60
1.00
1.30
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Lumezzane jest o +40% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Lumezzane u siebie
1.00 gola/mecz
Novara na wyjeździe

Progi bramkowe

LumezzaneNovara
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemLumezzaneNovara
Match Cards AVG
4.85 (20/20)
4.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
97
97
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLumezzaneNovara
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie C - Girone A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Union Brescia220063.00
2Cittadella220063.00
3Alcione211042.00
4Ospitaletto211042.00
5Juventus U23211042.00
6Albinoleffe211042.00
7Trento211042.00
10Treviso210131.50
11Lumezzane210131.50
13Folgore Caratese201110.50
14Novara201110.50
15PRO Vercelli201110.50
16Lecco201110.50
17Athletic Carpi201110.50
18Giana Erminio200200.00
19Renate200200.00
20Pergolettese200200.00