Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy PRO Vercelli
Streaki - PRO Vercelli
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- PRO Vercelli — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- PRO Vercelli — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- PRO Vercelli — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- PRO Vercelli — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- PRO Vercelli — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- PRO Vercelli — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- PRO Vercelli — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- PRO Vercelli — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- PRO Vercelli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- PRO Vercelli — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- PRO Vercelli — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- PRO Vercelli — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- PRO Vercelli — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Alcione
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Alcione — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Alcione — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Alcione — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Alcione — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Alcione — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Alcione — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Alcione — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Alcione — jest niepokonany (15/20, 75%)
Serie - PRO Vercelli
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 PRO Vercelli — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 PRO Vercelli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - Alcione
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Alcione — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alcione — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alcione — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Alcione jest o 17% lepsza niż PRO Vercelli pod względem odsetku wygranych meczów.
| PRO Vercelli | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.70 | 2.25 |
Strzelone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
Stracone | 1.10 | 1.50 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Alcione | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.40 | 1.70 |
Strzelone | 1.40 | 0.50 | 0.95 |
Stracone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Arzignano Valchiampo0-1
- 23.08.2026Dvs Desenzano Calvina1-1
- 25.04.2026Lvs Arzignano Valchiampo0-3
- 19.04.2026Wvs Ospitaletto1-0
- 13.04.2026Lvs Renate1-2
- 04.04.2026Lvs Inter U230-2
- 28.03.2026Dvs Alcione1-1
- 21.03.2026Dvs Lumezzane1-1
- 15.03.2026Wvs Triestina3-2
- 07.03.2026Lvs Cittadella0-2
- 30.08.2026Dvs Dolomiti Bellunesi0-0
- 21.08.2026Wvs Renate3-1
- 25.04.2026Wvs Albinoleffe2-1
- 19.04.2026Dvs Virtus Verona1-1
- 10.04.2026Lvs Lecco0-2
- 04.04.2026Lvs Trento0-1
- 28.03.2026Dvs PRO Vercelli1-1
- 22.03.2026Lvs Novara0-3
- 13.03.2026Dvs Union Brescia0-0
- 07.03.2026Dvs Pro Patria1-1
Progi bramkowe
| PRO Vercelli | Alcione | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| PRO Vercelli | Alcione | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| PRO Vercelli | Alcione | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | PRO Vercelli | Alcione | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.50 (20/20) | 3.50 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 2.5 Cards | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 3.5 Cards | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 4.5 Cards | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 5.5 Cards | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 6.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 70 | 70 | — |
Highest in a Match | 7 | 7 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | PRO Vercelli | Alcione | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

