Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Latina
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Latina — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Latina — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Latina — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Latina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Latina — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Forli
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Forli — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Forli — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Forli — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Forli — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Forli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Forli — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Latina
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Latina — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Serie - Forli
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Forli — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forli — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forli — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forli — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forli — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Latina jest o 50% lepsza niż Forli pod względem odsetku wygranych meczów.
| Latina | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.60 | 2.15 |
Strzelone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
Stracone | 0.60 | 1.50 | 1.05 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Forli | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.60 | 2.75 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Ravenna1-3
- 23.08.2026Dvs Pineto0-0
- 26.04.2026Wvs Crotone5-2
- 19.04.2026Wvs Casertana2-0
- 12.04.2026Lvs Casarano1-2
- 06.04.2026Dvs Audace Cerignola1-1
- 28.03.2026Lvs Catania0-1
- 22.03.2026Lvs Cosenza1-3
- 14.03.2026Wvs Siracusa2-1
- 08.03.2026Lvs Salernitana1-2
- 29.08.2026Wvs Pescara6-3
- 23.08.2026Dvs Sambenedettese2-2
- 26.04.2026Dvs Perugia1-1
- 18.04.2026Wvs Athletic Carpi1-0
- 11.04.2026Lvs Ascoli0-3
- 04.04.2026Lvs Bra1-2
- 29.03.2026Dvs Pianese0-0
- 21.03.2026Lvs Campobasso FC0-2
- 15.03.2026Dvs Juventus U232-2
- 08.03.2026Dvs Livorno1-1
Progi bramkowe
| Latina | Forli | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Latina | Forli | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Latina | Forli | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Latina | Forli | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

