Football Stats
Herb Audace Cerignola
Flaga WłochyAudace Cerignola
10. miejsce w tabeli Serie C - Girone C

2026/27 Audace Cerignola — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Audace Cerignola — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Audace Cerignola — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Audace Cerignola — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Audace Cerignola — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Audace Cerignola — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Audace Cerignola — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Audace Cerignola — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Audace Cerignola — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Audace Cerignola — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Audace Cerignola — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Audace Cerignola — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Audace Cerignola — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Audace Cerignola — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Audace Cerignola — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Audace Cerignola — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Audace Cerignola — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Audace Cerignola — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Audace Cerignola — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Audace Cerignola — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Audace Cerignola — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Audace Cerignola — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Audace Cerignola — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Audace Cerignola — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Cavese31Herb Audace CerignolaAudace Cerignola
22.08Herb Audace CerignolaAudace Cerignola31Cosenza
26.04Benevento22Herb Audace CerignolaAudace Cerignola
19.04Herb Audace CerignolaAudace Cerignola11Team Altamura
12.04Casertana41Herb Audace CerignolaAudace Cerignola
06.04Herb Audace CerignolaAudace Cerignola11Latina
29.03Crotone31Herb Audace CerignolaAudace Cerignola
22.03Herb Audace CerignolaAudace Cerignola10Giugliano
15.03Herb Audace CerignolaAudace Cerignola32Sorrento
09.03Atalanta II32Herb Audace CerignolaAudace Cerignola

Audace Cerignola — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.60
1.20
2.80
Strzelone
1.10
0.90
2.00
Stracone
0.50
0.30
0.80
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.10
2.10
3.20
Strzelone
0.20
0.90
1.10
Stracone
0.90
1.20
2.10
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
80%
30%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Under 3.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Audace Cerignola

Wynik meczu

1-3
1 (50%)
3-1
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (50%)
1-1
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Audace Cerignola

Liczba goli w meczu

4
2 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (50%)
2
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie C - Girone C.

Serie C - Girone C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Potenza220063.00
2AZ Picerno220063.00
3Sorrento220063.00
4Barletta211042.00
5Casertana211042.00
6Inter U23211042.00
7Foggia211042.00
8Team Altamura211042.00
9SS Monopoli210131.50
10Audace Cerignola210131.50
11Bari210131.50
12Cavese210131.50
13Casarano210131.50
14Giugliano201110.50
15Salernitana201110.50
16Scafatese201110.50
17Savoia200200.00
18Crotone200200.00
19Cosenza200200.00
20Catania200200.00