Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Spezia
Streaki - Spezia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Spezia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Spezia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Spezia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Spezia — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Spezia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Spezia — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Spezia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Spezia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Spezia — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Spezia — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Spezia — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Spezia — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Spezia — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Spezia — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Spezia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Livorno
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Livorno — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Livorno — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Livorno — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Livorno — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Livorno — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Livorno — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Livorno — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Livorno — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Livorno — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Livorno — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Livorno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
- Livorno — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Livorno — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Livorno — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Livorno — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Livorno — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Livorno — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Spezia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Spezia — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Spezia — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Spezia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Spezia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Spezia — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Spezia — poniżej 12.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Spezia — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Spezia — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Spezia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Spezia — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Spezia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - Livorno
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Livorno — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Livorno — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Livorno — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Livorno — powyżej 1.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Livorno — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Livorno jest o 60% lepsza niż Spezia pod względem odsetku wygranych meczów.
| Spezia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.10 | 2.95 |
Strzelone | 1.60 | 1.10 | 1.35 |
Stracone | 1.20 | 2.00 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 52% | 46% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 14.22 | 11.11 | 12.67 |
Śr. faule/mecz | 16.89 | 16.89 | 16.89 |
| Livorno | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.10 | 2.55 |
Strzelone | 1.70 | 0.90 | 1.30 |
Stracone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Campobasso FC1-0
- 23.08.2026Dvs Grosseto1-1
- 08.05.2026Dvs Pescara1-1
- 01.05.2026Dvs Venezia2-2
- 25.04.2026Lvs Catanzaro2-4
- 18.04.2026Wvs Sudtirol6-1
- 12.04.2026Lvs Mantova0-2
- 06.04.2026Lvs Carrarese1-3
- 21.03.2026Lvs Juve Stabia1-3
- 17.03.2026Dvs Empoli1-1
Progi bramkowe
| Spezia | Livorno | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Spezia | Livorno | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Spezia | Livorno | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Spezia | Livorno | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.17 (18/40) | 9.17 (18/20) | — |
Over 6.5 Corners | 67% (12/18) | 67% (12/18) | — |
Over 7.5 Corners | 56% (10/18) | 56% (10/18) | — |
Over 8.5 Corners | 44% (8/18) | 44% (8/18) | — |
Over 9.5 Corners | 44% (8/18) | 44% (8/18) | — |
Over 10.5 Corners | 44% (8/18) | 44% (8/18) | — |
Over 11.5 Corners | 33% (6/18) | 33% (6/18) | — |
Over 12.5 Corners | 17% (3/18) | 17% (3/18) | — |
Over 13.5 Corners | 11% (2/18) | 11% (2/18) | — |
Over 14.5 Corners | 11% (2/18) | 11% (2/18) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Spezia | Livorno | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.08 | 4.95 | 3.20 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 55% (11/20) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 45% (9/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 30% (6/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 163 | 99 | 64 |
| Ogółem | Spezia | Livorno | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.90 | 4.90 | 4.90 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 196 | 98 | 98 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Spezia | Livorno | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.08 (40/40) | 4.95 (20/20) | 5.20 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Total Cards | 203 | 99 | 104 |
Highest in a Match | 11 | 9 | 11 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Spezia | Livorno | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |

