Football Stats
Herb Perugia
PerugiaŚr. pkt/mecz 1.35
Włochy / Serie C - Girone B16 września 2026 21:00
Herb Spezia
SpeziaŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Perugia

1W — Perugia3D2W — Spezia

Streaki - Perugia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Perugia — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Perugia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Perugia — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Perugia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Perugia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Perugia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Perugia — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Perugia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Perugia — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Perugia — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Perugia — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Perugia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Perugia — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Perugia — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Perugia — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Perugia — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Perugia — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Perugia — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Spezia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Spezia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Spezia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Spezia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Spezia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Spezia — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Spezia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Spezia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Spezia — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Spezia — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Spezia — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Spezia — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Spezia — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Spezia — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Spezia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Perugia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Perugia — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — powyżej 2.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Spezia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Spezia — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Spezia — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Spezia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Spezia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Spezia — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Spezia — poniżej 12.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Spezia — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Spezia — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Spezia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Spezia — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Spezia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.02Herb PerugiaPerugia03Herb SpeziaSpezia
21.09Herb SpeziaSpezia22Herb PerugiaPerugia
27.04Herb SpeziaSpezia11Herb PerugiaPerugia
15.12Herb PerugiaPerugia11Herb SpeziaSpezia
17.03Herb PerugiaPerugia30Herb SpeziaSpezia
21.10Herb SpeziaSpezia42Herb PerugiaPerugia

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Perugia jest o 20% lepsza niż Spezia pod względem odsetku wygranych meczów.

PerugiaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
2.60
2.25
Strzelone
0.90
1.40
1.15
Stracone
1.00
1.20
1.10
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
0%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
SpeziaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.80
3.10
2.95
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.20
2.00
1.60
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
52%
46%
49%
Śr. strzały/mecz
14.22
11.11
12.67
Śr. faule/mecz
16.89
16.89
16.89

Ostatnie 10 meczów

Spezia jest o +22% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Perugia u siebie
1.10 gola/mecz
Spezia na wyjeździe

Progi bramkowe

PerugiaSpezia
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPerugiaSpezia
Match Corners AVG
9.17 (18/40)
9.17 (18/20)
Over 6.5 Corners
67% (12/18)
67% (12/18)
Over 7.5 Corners
56% (10/18)
56% (10/18)
Over 8.5 Corners
44% (8/18)
44% (8/18)
Over 9.5 Corners
44% (8/18)
44% (8/18)
Over 10.5 Corners
44% (8/18)
44% (8/18)
Over 11.5 Corners
33% (6/18)
33% (6/18)
Over 12.5 Corners
17% (3/18)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
11% (2/18)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
11% (2/18)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPerugiaSpezia
Corners Earned Match
5.60
6.25
4.95
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
100% (20/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
224
125
99

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Perugia notuje o 19% wyższy wynik niż Spezia pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPerugiaSpezia
Match Cards AVG
5.42 (40/40)
5.90 (20/20)
4.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
217
118
99
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPerugiaSpezia
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 4.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Serie C - Girone B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Forli211042.00
2Ravenna211042.00
3Vado211042.00
4Perugia211042.00
5Reggiana211042.00
6Grosseto211042.00
7Spezia211042.00
8Livorno211042.00
10Campobasso FC210131.50
11Torres210131.50
12Pescara210131.50
13Atalanta II210131.50
14Pineto202021.00
15Sambenedettese201110.50
16Vis Pesaro201110.50
17Latina201110.50
18Pianese201110.50
19Ostia Mare200200.00
20Gubbio200200.00