Football Stats
Herb Jedinstvo Bihać
Jedinstvo BihaćŚr. pkt/mecz 1.65
Herb Rudar Kakanj
Rudar KakanjŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Jedinstvo Bihać

Streaki - Jedinstvo Bihać

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jedinstvo Bihać — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Jedinstvo Bihać — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jedinstvo Bihać — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Jedinstvo Bihać — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Rudar Kakanj

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rudar Kakanj — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Rudar Kakanj — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rudar Kakanj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/18, 78%)
  • Rudar Kakanj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (13/18, 72%)

Serie - Jedinstvo Bihać

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - Rudar Kakanj

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rudar Kakanj — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudar Kakanj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać50Herb Rudar KakanjRudar Kakanj
23.03Herb Rudar KakanjRudar Kakanj01Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
26.08Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać20Herb Rudar KakanjRudar Kakanj
29.04Herb Rudar KakanjRudar Kakanj21Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
08.10Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać31Herb Rudar KakanjRudar Kakanj
23.04Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać22Herb Rudar KakanjRudar Kakanj
02.10Herb Rudar KakanjRudar Kakanj10Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
24.04Herb Rudar KakanjRudar Kakanj30Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
26.09Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać10Herb Rudar KakanjRudar Kakanj
16.11Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać32Herb Rudar KakanjRudar Kakanj

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jedinstvo Bihać jest o 80% lepsza niż Rudar Kakanj pod względem odsetku wygranych meczów.

Jedinstvo BihaćDomWyjazdOgółem
Win %
80%
10%
45%
Śr. goli/mecz
2.20
3.70
2.95
Strzelone
1.50
1.20
1.35
Stracone
0.70
2.50
1.60
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Rudar KakanjDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.60
1.90
2.25
Strzelone
1.40
0.60
1.00
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Jedinstvo Bihać jest o +150% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Jedinstvo Bihać u siebie
0.60 gola/mecz
Rudar Kakanj na wyjeździe

Progi bramkowe

Jedinstvo BihaćRudar Kakanj
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
61% (11/18)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
67% (12/18)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
67% (12/18)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
78% (14/18)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJedinstvo BihaćRudar Kakanj
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Under 2.5
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Under 3.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
1st League - FBiH — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2GOŠK Gabela330093.00
3Travnik330093.00
5Posušje312051.67
6Sloboda Tuzla311141.33
9Čapljina311141.33
11TOŠK Tešanj310231.00
13Vitez302120.67
14Igman Konjic302120.67
15Tomislav300300.00
16Rudar Kakanj300300.00