Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Budućnost Banovići
Streaki - Budućnost Banovići
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Budućnost Banovići — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Budućnost Banovići — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Budućnost Banovići — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Budućnost Banovići — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Budućnost Banovići — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Budućnost Banovići — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sloboda Tuzla
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sloboda Tuzla — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sloboda Tuzla — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sloboda Tuzla — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sloboda Tuzla — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Sloboda Tuzla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Budućnost Banovići
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Sloboda Tuzla
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sloboda Tuzla — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sloboda Tuzla — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sloboda Tuzla — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sloboda Tuzla — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sloboda Tuzla jest o 29% lepsza niż Budućnost Banovići pod względem odsetku wygranych meczów.
| Budućnost Banovići | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.30 | 2.30 |
Strzelone | 1.60 | 0.60 | 1.10 |
Stracone | 0.70 | 1.70 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Sloboda Tuzla | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 1.70 | 2.20 |
Strzelone | 1.70 | 0.80 | 1.25 |
Stracone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Lvs GOŠK Gabela1-4
- 16.08.2026Dvs Radnik Hadžići0-0
- 07.06.2026Dvs Vitez2-2
- 30.05.2026Lvs Jedinstvo Bihać1-2
- 24.05.2026Wvs Stupčanica Olovo2-1
- 16.05.2026Lvs Bratstvo Gračanica0-2
- 09.05.2026Lvs Igman Konjic0-1
- 03.05.2026Dvs Sloboda Tuzla1-1
- 25.04.2026Wvs Tomislav1-0
- 18.04.2026Wvs Travnik2-0
- 23.08.2026Wvs Tomislav3-0
- 16.08.2026Dvs Vitez0-0
- 07.06.2026Wvs TOŠK Tešanj2-0
- 30.05.2026Wvs Vitez2-1
- 24.05.2026Dvs Jedinstvo Bihać1-1
- 17.05.2026Dvs Stupčanica Olovo1-1
- 09.05.2026Wvs Bratstvo Gračanica1-0
- 03.05.2026Dvs Budućnost Banovići1-1
- 25.04.2026Lvs Igman Konjic0-1
- 18.04.2026Wvs Tomislav3-1
Progi bramkowe
| Budućnost Banovići | Sloboda Tuzla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Budućnost Banovići | Sloboda Tuzla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Budućnost Banovići | Sloboda Tuzla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Budućnost Banovići | Sloboda Tuzla | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

