Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Vitez
Streaki - Vitez
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vitez — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vitez — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Vitez — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Vitez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Vitez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Jedinstvo Bihać
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jedinstvo Bihać — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Jedinstvo Bihać — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Jedinstvo Bihać — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jedinstvo Bihać — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Jedinstvo Bihać — jest niepokonany (15/20, 75%)
Serie - Vitez
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vitez — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Serie - Jedinstvo Bihać
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jedinstvo Bihać jest o 150% lepsza niż Vitez pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vitez | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.60 | 2.15 |
Strzelone | 0.70 | 0.70 | 0.70 |
Stracone | 1.00 | 1.90 | 1.45 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Jedinstvo Bihać | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 10% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.70 | 3.20 |
Strzelone | 2.00 | 1.20 | 1.60 |
Stracone | 0.70 | 2.50 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Lvs Travnik0-2
- 16.08.2026Dvs Sloboda Tuzla0-0
- 07.06.2026Dvs Budućnost Banovići2-2
- 30.05.2026Lvs Sloboda Tuzla1-2
- 24.05.2026Lvs Tomislav0-3
- 16.05.2026Wvs Travnik2-0
- 10.05.2026Lvs GOŠK Gabela0-1
- 03.05.2026Lvs Čelik0-3
- 26.04.2026Lvs Radnik Hadžići0-1
- 18.04.2026Wvs Tuzla City1-0
- 22.08.2026Wvs Rudar Kakanj5-0
- 16.08.2026Dvs Čapljina2-2
- 07.06.2026Dvs Bratstvo Gračanica2-2
- 30.05.2026Wvs Budućnost Banovići2-1
- 24.05.2026Dvs Sloboda Tuzla1-1
- 16.05.2026Wvs Tomislav3-1
- 09.05.2026Lvs Travnik0-3
- 03.05.2026Lvs GOŠK Gabela1-2
- 25.04.2026Lvs Čelik0-5
- 18.04.2026Wvs Radnik Hadžići2-1
Progi bramkowe
| Vitez | Jedinstvo Bihać | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 68% (13/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 79% (15/19) |
| Vitez | Jedinstvo Bihać | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 68% (13/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 79% (15/19) |
| Vitez | Jedinstvo Bihać | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 68% (13/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 79% (15/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vitez | Jedinstvo Bihać | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 60% (12/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

