Football Stats
Herb Igman Konjic
Igman KonjicŚr. pkt/mecz 1.20
Herb Čapljina
ČapljinaŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Igman Konjic

4W — Igman Konjic2D1W — Čapljina

Streaki - Igman Konjic

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Igman Konjic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Igman Konjic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Igman Konjic — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Igman Konjic — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Igman Konjic — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Čapljina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Čapljina — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Čapljina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Čapljina — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Čapljina — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Čapljina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Čapljina — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Čapljina — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Igman Konjic

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Igman Konjic — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Serie - Čapljina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Čapljina — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Čapljina — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Čapljina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Čapljina — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Čapljina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.03Herb ČapljinaČapljina10Herb Igman KonjicIgman Konjic
29.08Herb Igman KonjicIgman Konjic40Herb ČapljinaČapljina
13.10Herb Igman KonjicIgman Konjic20Herb ČapljinaČapljina
20.04Herb Igman KonjicIgman Konjic10Herb ČapljinaČapljina
29.09Herb ČapljinaČapljina00Herb Igman KonjicIgman Konjic
19.05Herb Igman KonjicIgman Konjic30Herb ČapljinaČapljina
20.10Herb ČapljinaČapljina00Herb Igman KonjicIgman Konjic

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Čapljina jest o 67% lepsza niż Igman Konjic pod względem odsetku wygranych meczów.

Igman KonjicDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.00
1.90
1.95
Strzelone
0.90
0.60
0.75
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
ČapljinaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
20%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.10
3.05
Strzelone
2.10
1.00
1.55
Stracone
0.90
2.10
1.50
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Čapljina jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Igman Konjic u siebie
1.00 gola/mecz
Čapljina na wyjeździe

Progi bramkowe

Igman KonjicČapljina
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
0% (0/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
100% (3/3)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
100% (3/3)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
67% (2/3)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
100% (3/3)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIgman KonjicČapljina
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Under 3.5
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Under 4.5
88% (35/40)
100% (20/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
1st League - FBiH — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2GOŠK Gabela330093.00
3Travnik330093.00
5Posušje312051.67
6Sloboda Tuzla311141.33
9Čapljina311141.33
11TOŠK Tešanj310231.00
13Vitez302120.67
14Igman Konjic302120.67
15Tomislav300300.00
16Rudar Kakanj300300.00