Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Sloboda Tuzla
Streaki - Sloboda Tuzla
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sloboda Tuzla — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sloboda Tuzla — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Sloboda Tuzla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sloboda Tuzla — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Sloboda Tuzla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sloboda Tuzla — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - TOŠK Tešanj
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- TOŠK Tešanj — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/9, 100%)
- TOŠK Tešanj — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- TOŠK Tešanj — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- TOŠK Tešanj — jest niepokonany w 2. połowie (15/19, 79%)
Serie - Sloboda Tuzla
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sloboda Tuzla — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - TOŠK Tešanj
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 TOŠK Tešanj — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 TOŠK Tešanj — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 TOŠK Tešanj — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sloboda Tuzla jest o 125% lepsza niż TOŠK Tešanj pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sloboda Tuzla | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 1.90 | 2.30 |
Strzelone | 1.70 | 0.90 | 1.30 |
Stracone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| TOŠK Tešanj | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.40 | 2.25 |
Strzelone | 1.10 | 0.60 | 0.85 |
Stracone | 1.00 | 1.80 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Budućnost Banovići2-3
- 23.08.2026Wvs Tomislav3-0
- 16.08.2026Dvs Vitez0-0
- 07.06.2026Wvs TOŠK Tešanj2-0
- 30.05.2026Wvs Vitez2-1
- 24.05.2026Dvs Jedinstvo Bihać1-1
- 17.05.2026Dvs Stupčanica Olovo1-1
- 09.05.2026Wvs Bratstvo Gračanica1-0
- 03.05.2026Dvs Budućnost Banovići1-1
- 25.04.2026Lvs Igman Konjic0-1
- 30.08.2026Lvs GOŠK Gabela0-1
- 22.08.2026Lvs Radnik Hadžići0-2
- 15.08.2026Wvs Zvijezda Gradačac1-0
- 07.06.2026Lvs Sloboda Tuzla0-2
- 30.05.2026Dvs Tomislav3-3
- 24.05.2026Wvs Travnik1-0
- 17.05.2026Dvs GOŠK Gabela2-2
- 10.05.2026Lvs Čelik0-2
- 03.05.2026Dvs Radnik Hadžići0-0
- 25.04.2026Lvs Tuzla City1-2
Progi bramkowe
| Sloboda Tuzla | TOŠK Tešanj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 37% (7/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 37% (7/19) |
| Sloboda Tuzla | TOŠK Tešanj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 67% (6/9) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 44% (4/9) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 67% (6/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 37% (7/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 37% (7/19) |
| Sloboda Tuzla | TOŠK Tešanj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 56% (5/9) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 11% (1/9) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 37% (7/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 37% (7/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sloboda Tuzla | TOŠK Tešanj | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

