Football Stats
Herb Budućnost Banovići
Budućnost BanovićiŚr. pkt/mecz 1.30
Herb Jedinstvo Bihać
Jedinstvo BihaćŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Budućnost Banovići

Streaki - Budućnost Banovići

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Budućnost Banovići — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Budućnost Banovići — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Budućnost Banovići — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Budućnost Banovići — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Budućnost Banovići — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Budućnost Banovići — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Jedinstvo Bihać

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jedinstvo Bihać — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Jedinstvo Bihać — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jedinstvo Bihać — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jedinstvo Bihać — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie - Budućnost Banovići

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Budućnost Banovići — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Jedinstvo Bihać

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.05Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać21Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići
08.11Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići40Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
31.05Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići21Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
17.11Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać10Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići
30.03Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići11Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
02.09Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać11Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići
01.04Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići10Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
11.09Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać01Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići
09.04Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać12Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići
18.09Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići10Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jedinstvo Bihać jest o 29% lepsza niż Budućnost Banovići pod względem odsetku wygranych meczów.

Budućnost BanovićiDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
2.30
2.50
Strzelone
1.80
0.60
1.20
Stracone
0.90
1.70
1.30
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Jedinstvo BihaćDomWyjazdOgółem
Win %
90%
0%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
3.40
3.05
Strzelone
2.00
1.00
1.50
Stracone
0.70
2.40
1.55
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
0%
30%
15%

Ostatnie 10 meczów

Budućnost Banovići jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Budućnost Banovići u siebie
1.00 gola/mecz
Jedinstvo Bihać na wyjeździe

Progi bramkowe

Budućnost BanovićiJedinstvo Bihać
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
68% (13/19)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
79% (15/19)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
74% (14/19)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
84% (16/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBudućnost BanovićiJedinstvo Bihać
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
1st League - FBiH — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2GOŠK Gabela330093.00
3Travnik330093.00
5Posušje312051.67
6Sloboda Tuzla311141.33
9Čapljina311141.33
11TOŠK Tešanj310231.00
13Vitez302120.67
14Igman Konjic302120.67
15Tomislav300300.00
16Rudar Kakanj300300.00