Football Stats
Herb Čapljina
ČapljinaŚr. pkt/mecz 1.65
Herb Posušje
PosušjeŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Čapljina

0W — Čapljina1D1W — Posušje

Streaki - Čapljina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Čapljina — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Čapljina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Čapljina — nie wygrywa 1. połowę u siebie (2/2, 100%)
  • Čapljina — remisuje 1. połowę u siebie (2/2, 100%)
  • Čapljina — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Čapljina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Čapljina — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Čapljina — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Čapljina — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Posušje

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Posušje — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Posušje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Posušje — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Posušje — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Posušje — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie - Čapljina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Čapljina — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Čapljina — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Čapljina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Čapljina — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Čapljina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Posušje

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Posušje — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Posušje — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Posušje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.04Herb PosušjePosušje31Herb ČapljinaČapljina
05.09Herb ČapljinaČapljina11Herb PosušjePosušje

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Čapljina jest o 100% lepsza niż Posušje pod względem odsetku wygranych meczów.

ČapljinaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
20%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.10
3.05
Strzelone
2.10
1.00
1.55
Stracone
0.90
2.10
1.50
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
PosušjeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
2.40
1.95
Strzelone
0.80
0.70
0.75
Stracone
0.70
1.70
1.20
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Čapljina jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Čapljina u siebie
0.70 gola/mecz
Posušje na wyjeździe

Progi bramkowe

ČapljinaPosušje
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
100% (3/3)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
100% (3/3)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
67% (2/3)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
100% (3/3)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemČapljinaPosušje
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 2.5
57% (23/40)
40% (8/20)
75% (15/20)
Under 3.5
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
1st League - FBiH — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2GOŠK Gabela330093.00
3Travnik330093.00
5Posušje312051.67
6Sloboda Tuzla311141.33
9Čapljina311141.33
11TOŠK Tešanj310231.00
13Vitez302120.67
14Igman Konjic302120.67
15Tomislav300300.00
16Rudar Kakanj300300.00