Football Stats
Herb Ghazl El Mehalla
Ghazl El MehallaŚr. pkt/mecz 1.05
Egipt / Premier League16 września 2026 19:00
Herb Zamalek SC
Zamalek SCŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Ghazl El Mehalla

Streaki - Ghazl El Mehalla

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ghazl El Mehalla — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Ghazl El Mehalla — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Ghazl El Mehalla — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ghazl El Mehalla — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Ghazl El Mehalla — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ghazl El Mehalla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
  • Ghazl El Mehalla — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Ghazl El Mehalla — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Ghazl El Mehalla — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ghazl El Mehalla — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Ghazl El Mehalla — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ghazl El Mehalla — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ghazl El Mehalla — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ghazl El Mehalla — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Zamalek SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zamalek SC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zamalek SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zamalek SC — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zamalek SC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zamalek SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zamalek SC — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Zamalek SC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Zamalek SC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Zamalek SC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Zamalek SC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)

Serie - Ghazl El Mehalla

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ghazl El Mehalla — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ghazl El Mehalla — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ghazl El Mehalla — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 37 meczach z rzędu
  • 🔥 Ghazl El Mehalla — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ghazl El Mehalla — poniżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ghazl El Mehalla — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ghazl El Mehalla — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ghazl El Mehalla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 30 meczach z rzędu

Serie - Zamalek SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zamalek SC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Zamalek SC — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Zamalek SC — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Zamalek SC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Zamalek SC — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zamalek SC — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zamalek SC — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Zamalek SC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.10Herb Zamalek SCZamalek SC11Herb Ghazl El MehallaGhazl El Mehalla
02.12Herb Ghazl El MehallaGhazl El Mehalla04Herb Zamalek SCZamalek SC
27.06Herb Zamalek SCZamalek SC20Herb Ghazl El MehallaGhazl El Mehalla
24.01Herb Ghazl El MehallaGhazl El Mehalla21Herb Zamalek SCZamalek SC
16.07Herb Ghazl El MehallaGhazl El Mehalla02Herb Zamalek SCZamalek SC
25.12Herb Zamalek SCZamalek SC40Herb Ghazl El MehallaGhazl El Mehalla
07.08Herb Zamalek SCZamalek SC30Herb Ghazl El MehallaGhazl El Mehalla
02.02Herb Ghazl El MehallaGhazl El Mehalla21Herb Zamalek SCZamalek SC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zamalek SC jest o 250% lepsza niż Ghazl El Mehalla pod względem odsetku wygranych meczów.

Ghazl El MehallaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.50
2.80
2.15
Strzelone
0.80
1.10
0.95
Stracone
0.70
1.70
1.20
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
48%
48%
48%
Śr. strzały/mecz
9.22
8.90
9.05
Śr. faule/mecz
11.78
10.20
10.95
Zamalek SCDomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
1.40
2.80
2.10
Strzelone
1.00
2.00
1.50
Stracone
0.40
0.80
0.60
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
80%
40%
60%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
52%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
12.80
12.60
12.70
Śr. faule/mecz
9.50
12.70
11.10

Ostatnie 10 meczów

Zamalek SC jest o +150% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Ghazl El Mehalla u siebie
2.00 gola/mecz
Zamalek SC na wyjeździe

Progi bramkowe

Ghazl El MehallaZamalek SC
Over 0.5
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 1.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Zamalek SC notuje o 28% wyższy wynik niż Ghazl El Mehalla pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGhazl El MehallaZamalek SC
Match Corners AVG
7.82 (39/40)
6.84 (19/20)
8.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
62% (24/39)
47% (9/19)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
46% (18/39)
32% (6/19)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
38% (15/39)
21% (4/19)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
28% (11/39)
11% (2/19)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
15% (6/39)
5% (1/19)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
8% (3/39)
0% (0/19)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/19)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/19)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGhazl El MehallaZamalek SC
Corners Earned Match
3.88
3.30
4.45
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
155
66
89

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Zamalek SC notuje o 7% wyższy wynik niż Ghazl El Mehalla pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGhazl El MehallaZamalek SC
Match Cards AVG
4.50 (40/40)
4.35 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
180
87
93
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
2
2
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Zamalek SC jest o 41% lepsza niż Ghazl El Mehalla pod względem strzałów na mecz.

OgółemGhazl El MehallaZamalek SC
Strzały / mecz
10.60
8.50
12.00
Strzały celne / mecz
3.00
1.50
4.00
Strzały niecelne / mecz
5.60
5.50
5.67
Skuteczność strzałów
9.4%
0.0%
13.9%
Strzały na gola
10.60
7.20
Strzały celne na gola
3.00
2.40
Strzały Over 10.5
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
60% (3/5)
0% (0/2)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Zamalek SC notuje o 78% wyższy wynik niż Ghazl El Mehalla pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemGhazl El MehallaZamalek SC
Match Offsides AVG
4.20
3.00
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
2.20
1.50
2.67
Team Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Zamalek SC jest o 58% lepsza niż Ghazl El Mehalla pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemGhazl El MehallaZamalek SC
xG (For)
0.75
0.56
0.88
xGA (Against)
1.69
1.75
1.66
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGhazl El MehallaZamalek SC
Under 0.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 1.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 2.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 3.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pyramids FC330093.00
2Zamalek SC321072.33
3Al Ahly220063.00
4AL Masry320162.00
5El Geish320162.00
6Wadi Degla312051.67
8Future FC211042.00
9Masr311141.33
11Abu Qair Semad210131.50
13El Gouna FC202021.00
14Asyut Petrol302120.67
15Smouha SC201110.50
16Petrojet301210.33
17Al Ittihad201110.50
18Enppi301210.33
19Ghazl El Mehalla301210.33
20El Mokawloon200200.00