Football Stats
Herb Kluczevia Stargard
Kluczevia StargardŚr. pkt/mecz 1.60
Poland / Cup1 września 2026 16:00
Herb Pogoń Siedlce
Pogoń SiedlceŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Kluczevia Stargard

Streaki - Kluczevia Stargard

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kluczevia Stargard — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kluczevia Stargard — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kluczevia Stargard — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kluczevia Stargard — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kluczevia Stargard — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Kluczevia Stargard — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kluczevia Stargard — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kluczevia Stargard — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Kluczevia Stargard — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Pogoń Siedlce

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pogoń Siedlce — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Pogoń Siedlce — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pogoń Siedlce — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pogoń Siedlce — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pogoń Siedlce — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pogoń Siedlce — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pogoń Siedlce — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pogoń Siedlce — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Kluczevia Stargard

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kluczevia Stargard — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kluczevia Stargard — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Kluczevia Stargard — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Kluczevia Stargard — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu

Serie - Pogoń Siedlce

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pogoń Siedlce — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogoń Siedlce — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard22Herb Pogoń SiedlcePogoń Siedlce

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kluczevia Stargard jest o 80% lepsza niż Pogoń Siedlce pod względem odsetku wygranych meczów.

Kluczevia StargardDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
4.00
3.35
Strzelone
1.50
2.40
1.95
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Pogoń SiedlceDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
2.20
2.20
Strzelone
1.10
0.50
0.80
Stracone
1.10
1.70
1.40
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
70%
40%

Ostatnie 10 meczów

Kluczevia Stargard jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Kluczevia Stargard u siebie
0.50 gola/mecz
Pogoń Siedlce na wyjeździe

Progi bramkowe

Kluczevia StargardPogoń Siedlce
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKluczevia StargardPogoń Siedlce
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
25% (5/20)
65% (13/20)
Under 3.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
75% (15/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Kluczevia Stargard18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Pogoń Siedlce18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Poland, realne dane wkrótce.