Football Stats
Herb Lechia Gdansk
Flaga PolandLechia Gdansk
12. miejsce w tabeli I Liga
Poland / I LigaSezon 2026/27

2026/27 Lechia Gdansk — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz1
Gs6
RB-5
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz6
Gs5
RB+1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W2
R1
P3
Gz7
Gs11
RB-4
Śr. pkt1.17
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lechia Gdansk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Lechia Gdansk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lechia Gdansk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Lechia Gdansk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lechia Gdansk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lechia Gdansk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lechia Gdansk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lechia Gdansk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lechia Gdansk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lechia Gdansk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lechia Gdansk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lechia Gdansk — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lechia Gdansk — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lechia Gdansk — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lechia Gdansk — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lechia Gdansk — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lechia Gdansk — nie wygrywa 1. połowę w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Lechia Gdansk — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lechia Gdansk — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lechia Gdansk — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lechia Gdansk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lechia Gdansk — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Kluczbork12Herb Lechia GdanskLechia Gdansk
29.08Polonia Warszawa24Herb Lechia GdanskLechia Gdansk
21.08Herb Lechia GdanskLechia Gdansk10Pogoń Siedlce
14.08Ruch Chorzów10Herb Lechia GdanskLechia Gdansk
08.08Podbeskidzie22Herb Lechia GdanskLechia Gdansk
31.07Herb Lechia GdanskLechia Gdansk03Warta Poznań
25.07Herb Lechia GdanskLechia Gdansk03Pogoń Grod. Mazowiecki
23.05Nieciecza32Herb Lechia GdanskLechia Gdansk
17.05Herb Lechia GdanskLechia Gdansk12Legia Warszawa
09.05Widzew Łódź31Herb Lechia GdanskLechia Gdansk

Lechia Gdansk — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.40
1.50
2.90
Strzelone
0.50
0.80
1.30
Stracone
0.90
0.70
1.60
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
15.29
Śr. faule/mecz
12.57
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
50%
25%
Śr. goli/mecz
1.40
2.00
3.40
Strzelone
0.20
1.20
1.40
Stracone
1.20
0.80
2.00
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
80%
30%
55%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 3.5
65% (13/20)
90% (9/10)
40% (4/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 40% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Lechia Gdansk

Wynik meczu

0-3
2 (33%)
2-2
1 (17%)
0-1
1 (17%)
4-2
1 (17%)
1-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (33%)
0-0
2 (33%)
0-1
1 (17%)
0-3
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Lechia Gdansk

Liczba goli w meczu

3
2 (33%)
1
2 (33%)
4
1 (17%)
6
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (33%)
0
2 (33%)
1
1 (17%)
3
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi I Liga.

I Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Miedz Legnica6411132.17
3ŁKS Łódź6321111.83
4Chrobry Głogów6312101.67
5Arka Gdynia6312101.67
6Polonia Warszawa6312101.67
7Warta Poznań630391.50
8Pogoń Siedlce622281.33
9Odra Opole622281.33
10Stal Mielec622281.33
11Nieciecza621371.17
12Lechia Gdansk621371.17
13Ruch Chorzów621371.17
15Polonia Bytom613261.00
17Podbeskidzie605150.83
18Stal Rzeszów612350.83