Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Miedz Legnica
Streaki - Miedz Legnica
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Miedz Legnica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Miedz Legnica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Miedz Legnica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Miedz Legnica — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Miedz Legnica — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Miedz Legnica — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Miedz Legnica — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Miedz Legnica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Miedz Legnica — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Miedz Legnica — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Miedz Legnica — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Miedz Legnica — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Miedz Legnica — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Miedz Legnica — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Miedz Legnica — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Miedz Legnica — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Miedz Legnica — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Chrobry Głogów
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Chrobry Głogów — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Chrobry Głogów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Chrobry Głogów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Chrobry Głogów — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Chrobry Głogów — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Chrobry Głogów — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Miedz Legnica
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Miedz Legnica — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 27 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Miedz Legnica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Serie - Chrobry Głogów
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Chrobry Głogów — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chrobry Głogów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Miedz Legnica jest o 25% lepsza niż Chrobry Głogów pod względem odsetku wygranych meczów.
| Miedz Legnica | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.60 | 2.40 |
Strzelone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
Stracone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Chrobry Głogów | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.50 | 2.55 |
Strzelone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
Stracone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Warta Poznań2-1
- 23.08.2026Wvs Arka Gdynia2-0
- 16.08.2026Wvs Unia Skierniewice3-0
- 08.08.2026Lvs Pogoń Grod. Mazowiecki0-1
- 02.08.2026Wvs Ruch Chorzów2-0
- 27.07.2026Dvs Podbeskidzie1-1
- 24.05.2026Wvs Puszcza Niepołomice2-1
- 17.05.2026Lvs Ruch Chorzów1-2
- 09.05.2026Wvs Wieczysta Kraków1-0
- 02.05.2026Wvs Stal Mielec1-0
- 30.08.2026Wvs Ruch Chorzów2-0
- 21.08.2026Lvs Warta Poznań0-1
- 15.08.2026Dvs Podbeskidzie1-1
- 09.08.2026Wvs ŁKS Łódź2-1
- 03.08.2026Lvs Odra Opole0-1
- 25.07.2026Wvs Stal Rzeszów5-1
- 31.05.2026Lvs Wieczysta Kraków1-2
- 28.05.2026Dvs ŁKS Łódź1-1
- 24.05.2026Dvs Wieczysta Kraków1-1
- 16.05.2026Wvs Znicz Pruszków3-2
Progi bramkowe
| Miedz Legnica | Chrobry Głogów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Miedz Legnica | Chrobry Głogów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Miedz Legnica | Chrobry Głogów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Miedz Legnica | Chrobry Głogów | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.65 (20/20) | 4.65 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 2.5 Cards | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 3.5 Cards | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 4.5 Cards | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 5.5 Cards | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Total Cards | 93 | 93 | — |
Highest in a Match | 9 | 9 | — |
Lowest in a Match | 2 | 2 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Miedz Legnica | Chrobry Głogów | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Poland, realne dane wkrótce.

