Football Stats
Herb Ruch Chorzów
Flaga PolandRuch Chorzów
13. miejsce w tabeli I Liga
Poland / I LigaSezon 2026/27

2026/27 Ruch Chorzów — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W1
R1
P2
Gz2
Gs5
RB-3
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W2
R1
P3
Gz3
Gs7
RB-4
Śr. pkt1.17
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ruch Chorzów — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Ruch Chorzów — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ruch Chorzów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ruch Chorzów — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Ruch Chorzów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ruch Chorzów — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ruch Chorzów — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ruch Chorzów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ruch Chorzów — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ruch Chorzów — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ruch Chorzów — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ruch Chorzów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ruch Chorzów — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Chrobry Głogów20Herb Ruch ChorzówRuch Chorzów
24.08Stal Rzeszów01Herb Ruch ChorzówRuch Chorzów
14.08Herb Ruch ChorzówRuch Chorzów10Lechia Gdansk
07.08Polonia Warszawa11Herb Ruch ChorzówRuch Chorzów
02.08Herb Ruch ChorzówRuch Chorzów02Miedz Legnica
26.07Nieciecza20Herb Ruch ChorzówRuch Chorzów
24.05Znicz Pruszków32Herb Ruch ChorzówRuch Chorzów
17.05Miedz Legnica12Herb Ruch ChorzówRuch Chorzów
10.05Tychy 7104Herb Ruch ChorzówRuch Chorzów
03.05Herb Ruch ChorzówRuch Chorzów20Odra Opole

Ruch Chorzów — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
2.70
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
0.50
0.80
1.30
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
1.20
2.60
Strzelone
0.90
0.50
1.40
Stracone
0.50
0.70
1.20
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Ruch Chorzów

Wynik meczu

0-2
3 (50%)
1-0
2 (33%)
1-1
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-0
4 (67%)
1-0
1 (17%)
0-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Ruch Chorzów

Liczba goli w meczu

2
4 (67%)
1
2 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
4 (67%)
1
2 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi I Liga.

I Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Miedz Legnica6411132.17
3ŁKS Łódź6321111.83
4Chrobry Głogów6312101.67
5Arka Gdynia6312101.67
6Polonia Warszawa6312101.67
7Warta Poznań630391.50
8Pogoń Siedlce622281.33
9Odra Opole622281.33
10Stal Mielec622281.33
11Nieciecza621371.17
12Lechia Gdansk621371.17
13Ruch Chorzów621371.17
15Polonia Bytom613261.00
17Podbeskidzie605150.83
18Stal Rzeszów612350.83