Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Podhale Nowy Targ
Streaki - Podhale Nowy Targ
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Podhale Nowy Targ — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Podhale Nowy Targ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Podhale Nowy Targ — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Podhale Nowy Targ — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Podhale Nowy Targ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Podhale Nowy Targ — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Podhale Nowy Targ — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Pogoń Grod. Mazowiecki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pogoń Grod. Mazowiecki — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pogoń Grod. Mazowiecki — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Podhale Nowy Targ
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Podhale Nowy Targ — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Podhale Nowy Targ — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Podhale Nowy Targ — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Podhale Nowy Targ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Pogoń Grod. Mazowiecki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Podhale Nowy Targ jest o 20% lepsza niż Pogoń Grod. Mazowiecki pod względem odsetku wygranych meczów.
| Podhale Nowy Targ | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 2.80 | 3.30 |
Strzelone | 2.10 | 1.20 | 1.65 |
Stracone | 1.70 | 1.60 | 1.65 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Pogoń Grod. Mazowiecki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.70 | 2.70 |
Strzelone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
Stracone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Olimpia Grudziądz3-1
- 22.08.2026Dvs Resovia Rzeszów1-1
- 14.08.2026Lvs Górnik Łęczna2-5
- 08.08.2026Lvs Hutnik Kraków2-5
- 01.08.2026Dvs Sokół Kleczew0-0
- 25.07.2026Wvs Śląsk Wrocław II3-1
- 30.05.2026Lvs Podbeskidzie1-2
- 23.05.2026Dvs Warta Poznań2-2
- 17.05.2026Lvs Hutnik Kraków0-1
- 09.05.2026Wvs Chojniczanka Chojnice3-2
- 28.08.2026Dvs Nieciecza2-2
- 22.08.2026Dvs Polonia Bytom2-2
- 14.08.2026Dvs Stal Rzeszów1-1
- 08.08.2026Wvs Miedz Legnica1-0
- 02.08.2026Wvs Puszcza Niepołomice1-0
- 25.07.2026Wvs Lechia Gdansk3-0
- 07.07.2026Dvs AS Trencin1-1
- 24.05.2026Dvs Slask Wroclaw0-0
- 17.05.2026Dvs Tychy 710-0
- 11.05.2026Lvs Odra Opole1-3
Progi bramkowe
| Podhale Nowy Targ | Pogoń Grod. Mazowiecki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Podhale Nowy Targ | Pogoń Grod. Mazowiecki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Podhale Nowy Targ | Pogoń Grod. Mazowiecki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Podhale Nowy Targ | Pogoń Grod. Mazowiecki | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Poland, realne dane wkrótce.

