Football Stats
Herb Shams Azar Qazvin
Shams Azar QazvinŚr. pkt/mecz 0.90
Iran / Persian Gulf Pro League23 sierpnia 2026 18:00
Herb Aluminium Arak
Aluminium ArakŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Shams Azar Qazvin

Streaki - Shams Azar Qazvin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shams Azar Qazvin — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Shams Azar Qazvin — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Shams Azar Qazvin — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)
  • Shams Azar Qazvin — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Shams Azar Qazvin — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Shams Azar Qazvin — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Shams Azar Qazvin — poniżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Aluminium Arak

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aluminium Arak — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aluminium Arak — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aluminium Arak — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aluminium Arak — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aluminium Arak — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aluminium Arak — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)

Serie - Shams Azar Qazvin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shams Azar Qazvin — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shams Azar Qazvin — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shams Azar Qazvin — nie wygrywa 1. połowę w 32 meczach z rzędu

Serie - Aluminium Arak

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aluminium Arak — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aluminium Arak — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Aluminium Arak — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin12Herb Aluminium ArakAluminium Arak
13.02Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin00Herb Aluminium ArakAluminium Arak
03.10Herb Aluminium ArakAluminium Arak10Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin
15.05Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin13Herb Aluminium ArakAluminium Arak
02.01Herb Aluminium ArakAluminium Arak30Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin
08.03Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin21Herb Aluminium ArakAluminium Arak
30.08Herb Aluminium ArakAluminium Arak20Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Aluminium Arak jest o 67% lepsza niż Shams Azar Qazvin pod względem odsetku wygranych meczów.

Shams Azar QazvinDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.30
1.10
1.20
Strzelone
0.40
0.50
0.45
Stracone
0.90
0.60
0.75
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
Aluminium ArakDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.60
1.40
Strzelone
0.50
0.80
0.65
Stracone
0.70
0.80
0.75
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Ostatnie 10 meczów

Aluminium Arak jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.40 gola/mecz
Shams Azar Qazvin u siebie
0.80 gola/mecz
Aluminium Arak na wyjeździe

Progi bramkowe

Shams Azar QazvinAluminium Arak
Over 0.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 1.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 2.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
70% (7/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
25% (5/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
25% (5/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemShams Azar QazvinAluminium Arak
Under 0.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 1.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 2.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 3.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Persian Gulf Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tractor Sazi5410132.60
2Aluminium Arak5320112.20
3Esteghlal FC4310102.50
4Persepolis FC430192.25
5Gol Gohar521271.40
6Foolad FC413061.50
7Fajr Sepasi413061.50
8Sepahan FC420261.50
10Paykan412151.25
11Malavan411241.00
13ZOB Ahan403130.75
14Sanat Naft403130.75
17Chadormalu SC502320.40