Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Kika
Streaki - Kika
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kika — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Kika — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/9, 89%)
- Kika — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Kika — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
Streaki - Dinamo Ferizaj
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dinamo Ferizaj — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Dinamo Ferizaj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Dinamo Ferizaj — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Dinamo Ferizaj — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/9, 78%)
- Dinamo Ferizaj — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dinamo Ferizaj — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dinamo Ferizaj — jest niepokonany w 2. połowie (14/18, 78%)
- Dinamo Ferizaj — wygrywa (14/20, 70%)
Serie - Kika
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kika — nie strzela gola w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Kika — poniżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kika — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Kika — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kika — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kika — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Kika — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Dinamo Ferizaj
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dinamo Ferizaj — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Ferizaj — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dinamo Ferizaj jest o 250% lepsza niż Kika pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kika | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 2.00 | 1.70 |
Strzelone | 0.60 | 0.50 | 0.55 |
Stracone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
BTTS % | 10% | 30% | 20% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 60% | 60% | 60% |
| Dinamo Ferizaj | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 60% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.10 | 3.35 |
Strzelone | 2.40 | 1.70 | 2.05 |
Stracone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Dvs Mitrovica0-0
- 16.08.2026Dvs Ramiz Sadiku0-0
- 23.05.2026Lvs Vjosa0-1
- 16.05.2026Lvs Tefik Canga0-1
- 09.05.2026Lvs Liria Prizren0-1
- 03.05.2026Lvs Rilindja 19740-2
- 25.04.2026Lvs Dinamo Ferizaj0-1
- 19.04.2026Lvs Suhareka1-3
- 12.04.2026Lvs Trepça'890-1
- 05.04.2026Lvs FC Besa Peja0-1
- 23.08.2026Wvs Trepça Mitrovicë5-0
- 16.08.2026Wvs Rilindja 19742-0
- 06.06.2026Lvs Llapi0-2
- 29.05.2026Wvs Liria Prizren2-0
- 23.05.2026Lvs Liria Prizren1-5
- 16.05.2026Wvs Rilindja 19744-3
- 09.05.2026Lvs Trepça'890-2
- 03.05.2026Wvs Suhareka3-2
- 25.04.2026Wvs Kika1-0
- 19.04.2026Wvs FC Besa Peja3-2
Progi bramkowe
| Kika | Dinamo Ferizaj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 50% (9/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 72% (13/18) |
| Kika | Dinamo Ferizaj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 44% (4/9) | 33% (3/9) |
Over 1.5 | 11% (1/9) | 0% (0/9) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 78% (7/9) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 50% (9/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 72% (13/18) |
| Kika | Dinamo Ferizaj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 44% (4/9) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 22% (2/9) | 67% (6/9) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 44% (4/9) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 22% (2/9) |
Nie strzelił | 89% (8/9) | 33% (3/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 50% (9/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 72% (13/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kika | Dinamo Ferizaj | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 55% (11/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 95% (19/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

