Football Stats
Herb 2 Korriku
2 KorrikuŚr. pkt/mecz 1.65
Kosowo / Liga E Pare5 września 2026 16:30
Herb FC Besa Peja
FC Besa PejaŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy 2 Korriku

1W — 2 Korriku0D1W — FC Besa Peja

Streaki - 2 Korriku

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 2 Korriku — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • 2 Korriku — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • 2 Korriku — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • 2 Korriku — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • 2 Korriku — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • 2 Korriku — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - FC Besa Peja

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Besa Peja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
  • FC Besa Peja — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
  • FC Besa Peja — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Besa Peja — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • FC Besa Peja — jest niepokonany w 1. połowie (13/16, 81%)
  • FC Besa Peja — jest niepokonany w 2. połowie (13/16, 81%)

Serie - 2 Korriku

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 2 Korriku — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 2 Korriku — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - FC Besa Peja

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Besa Peja — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Besa Peja — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Besa Peja — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Besa Peja — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Besa Peja — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Besa Peja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.02Herb 2 Korriku2 Korriku30Herb FC Besa PejaFC Besa Peja
27.08Herb FC Besa PejaFC Besa Peja53Herb 2 Korriku2 Korriku

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. 2 Korriku jest o 11% lepsza niż FC Besa Peja pod względem odsetku wygranych meczów.

2 KorrikuDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.80
3.40
Strzelone
1.90
1.70
1.80
Stracone
1.10
2.10
1.60
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
FC Besa PejaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.00
2.80
2.40
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
0.60
1.60
1.10
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

2 Korriku jest o +58% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
2 Korriku u siebie
1.20 gola/mecz
FC Besa Peja na wyjeździe

Progi bramkowe

2 KorrikuFC Besa Peja
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (9/18)
44% (7/16)
1. połowa — 1-3 gole
56% (10/18)
44% (7/16)
2. połowa — 1-2 gole
56% (10/18)
69% (11/16)
2. połowa — 1-3 gole
83% (15/18)
75% (12/16)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

Ogółem2 KorrikuFC Besa Peja
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Under 2.5
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga E Pare — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vëllaznimi330093.00
2Dinamo Ferizaj321072.33
3Trepça'89321072.33
4Liria Prizren321072.33
5Suhareka320162.00
62 Korriku320162.00
7Rilindja 1974311141.33
8Vjosa310231.00
9Ramiz Sadiku303031.00
10Kika303031.00
11FC Besa Peja310231.00
13Prishtina e Re310231.00
14Istogu310231.00
15KF Lepenci302120.67
16Mitrovica302120.67
17Ferizaj301210.33
18Tefik Canga301210.33