Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Dinamo Ferizaj
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dinamo Ferizaj — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Dinamo Ferizaj — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Dinamo Ferizaj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Dinamo Ferizaj — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Ferizaj — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Ferizaj — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Dinamo Ferizaj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Dinamo Ferizaj — wygrywa 2. połowę u siebie (7/9, 78%)
Streaki - KF Lepenci
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KF Lepenci — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (2/2, 100%)
- KF Lepenci — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
- KF Lepenci — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
- KF Lepenci — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
- KF Lepenci — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
- KF Lepenci — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
- KF Lepenci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
- KF Lepenci — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
Serie - Dinamo Ferizaj
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dinamo Ferizaj — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Ferizaj — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Ferizaj — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Ferizaj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - KF Lepenci
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Dinamo Ferizaj | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.80 | 3.20 |
Strzelone | 2.40 | 1.50 | 1.95 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| KF Lepenci | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 0% | 0% |
Śr. goli/mecz | 1.00 | 4.50 | 2.40 |
Strzelone | 0.00 | 1.50 | 0.60 |
Stracone | 1.00 | 3.00 | 1.80 |
BTTS % | 0% | 100% | 40% |
Czyste konto % | 33% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 100% | 0% | 60% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Dvs Kika1-1
- 23.08.2026Wvs Trepça Mitrovicë5-0
- 16.08.2026Wvs Rilindja 19742-0
- 06.06.2026Lvs Llapi0-2
- 29.05.2026Wvs Liria Prizren2-0
- 23.05.2026Lvs Liria Prizren1-5
- 16.05.2026Wvs Rilindja 19744-3
- 09.05.2026Lvs Trepça'890-2
- 03.05.2026Wvs Suhareka3-2
- 25.04.2026Wvs Kika1-0
- 30.08.2026Dvs Mitrovica0-0
- 22.08.2026Dvs Ramiz Sadiku2-2
- 16.08.2026Lvs 2 Korriku0-2
- 19.07.2026Lvs Shkëndija Haraçinë0-1
- 03.12.2025Lvs Prishtina e Re1-4
Progi bramkowe
| Dinamo Ferizaj | KF Lepenci | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (2/2) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (2/2) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 100% (2/2) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 100% (2/2) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 0% (0/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (9/18) | 80% (4/5) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 80% (4/5) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 20% (1/5) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 40% (2/5) |
| Dinamo Ferizaj | KF Lepenci | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 78% (7/9) | 100% (2/2) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 0% (0/2) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 0% (0/2) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 0% (0/2) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 100% (2/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (9/18) | 80% (4/5) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 80% (4/5) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 20% (1/5) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 40% (2/5) |
| Dinamo Ferizaj | KF Lepenci | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 100% (2/2) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 100% (2/2) |
Over 2.5 | 33% (3/9) | 100% (2/2) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 50% (1/2) |
Nie strzelił | 11% (1/9) | 0% (0/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (9/18) | 80% (4/5) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 80% (4/5) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 20% (1/5) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 40% (2/5) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dinamo Ferizaj | KF Lepenci | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 4% (1/25) | 0% (0/20) | 20% (1/5) |
Under 1.5 | 20% (5/25) | 15% (3/20) | 40% (2/5) |
Under 2.5 | 56% (14/25) | 55% (11/20) | 60% (3/5) |
Under 3.5 | 60% (15/25) | 60% (12/20) | 60% (3/5) |
Under 4.5 | 68% (17/25) | 65% (13/20) | 80% (4/5) |
Under 5.5 | 92% (23/25) | 90% (18/20) | 100% (5/5) |

