Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Vjosa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vjosa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Vjosa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Vjosa — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Vjosa — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Vjosa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vjosa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Vjosa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vjosa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Ferizaj
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ferizaj — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/9, 100%)
- Ferizaj — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ferizaj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Ferizaj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Ferizaj — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
Serie - Vjosa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vjosa — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Vjosa — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vjosa — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vjosa — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Vjosa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Vjosa — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Ferizaj
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ferizaj — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ferizaj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vjosa jest o 100% lepsza niż Ferizaj pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vjosa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.80 | 3.10 |
Strzelone | 2.00 | 1.00 | 1.50 |
Stracone | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Ferizaj | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.00 | 2.70 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 1.20 | 1.80 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Liria Prizren1-2
- 23.08.2026Wvs Prishtina e Re4-1
- 16.08.2026Lvs FC Besa Peja0-1
- 23.05.2026Wvs Kika1-0
- 16.05.2026Lvs FC Besa Peja2-3
- 09.05.2026Lvs Vëllaznimi1-3
- 03.05.2026Lvs Ramiz Sadiku0-2
- 26.04.2026Wvs Trepça Mitrovicë3-0
- 19.04.2026Dvs Prizreni1-1
- 11.04.2026Lvs Istogu1-4
- 28.08.2026Lvs Trepça'890-1
- 22.08.2026Dvs Rilindja 19741-1
- 16.08.2026Lvs Liria Prizren1-2
- 31.05.2026Lvs Llapi2-3
- 24.05.2026Lvs Drenica Skënderaj2-3
- 17.05.2026Dvs Prishtina3-3
- 10.05.2026Dvs Malisheva1-1
- 03.05.2026Dvs Gjilani1-1
- 30.04.2026Lvs Dukagjini1-2
- 26.04.2026Lvs Ballkani0-3
Progi bramkowe
| Vjosa | Ferizaj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 74% (14/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 79% (15/19) |
| Vjosa | Ferizaj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 44% (4/9) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 74% (14/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 79% (15/19) |
| Vjosa | Ferizaj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 44% (4/9) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 22% (2/9) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 44% (4/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 74% (14/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 79% (15/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vjosa | Ferizaj | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

