Football Stats
Herb Suhareka
SuharekaŚr. pkt/mecz 1.30
Kosowo / Liga E Pare12 września 2026 16:30
Herb Mitrovica
MitrovicaŚr. pkt/mecz 0.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Suhareka

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Suhareka — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Suhareka — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Suhareka — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • Suhareka — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • Suhareka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • Suhareka — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Suhareka — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Suhareka — nie wygrywa 1. połowę (14/18, 78%)
  • Suhareka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (13/18, 72%)

Streaki - Mitrovica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mitrovica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Mitrovica — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Mitrovica — poniżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)

Serie - Suhareka

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Suhareka — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Suhareka — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Suhareka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - Mitrovica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

SuharekaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
4.00
4.30
4.15
Strzelone
2.50
1.70
2.10
Stracone
1.50
2.60
2.05
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
MitrovicaDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
3.50
2.00
2.75
Strzelone
1.50
0.50
1.00
Stracone
2.00
1.50
1.75
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Ostatnie 10 meczów

Suhareka jest o +400% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Suhareka u siebie
0.50 gola/mecz
Mitrovica na wyjeździe

Progi bramkowe

SuharekaMitrovica
Over 0.5
90% (9/10)
50% (1/2)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (1/2)
Over 2.5
90% (9/10)
50% (1/2)
Over 3.5
70% (7/10)
50% (1/2)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (1/2)
1. połowa — 1-2 gole
61% (11/18)
0% (0/3)
1. połowa — 1-3 gole
72% (13/18)
0% (0/3)
2. połowa — 1-2 gole
39% (7/18)
0% (0/3)
2. połowa — 1-3 gole
56% (10/18)
0% (0/3)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSuharekaMitrovica
Under 0.5
13% (3/24)
5% (1/20)
50% (2/4)
Under 1.5
17% (4/24)
10% (2/20)
50% (2/4)
Under 2.5
25% (6/24)
20% (4/20)
50% (2/4)
Under 3.5
38% (9/24)
35% (7/20)
50% (2/4)
Under 4.5
63% (15/24)
60% (12/20)
75% (3/4)
Under 5.5
79% (19/24)
80% (16/20)
75% (3/4)
Liga E Pare — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vëllaznimi330093.00
2Dinamo Ferizaj321072.33
3Trepça'89321072.33
4Liria Prizren321072.33
5Suhareka320162.00
62 Korriku320162.00
7Rilindja 1974311141.33
8Vjosa310231.00
9Ramiz Sadiku303031.00
10Kika303031.00
11FC Besa Peja310231.00
13Prishtina e Re310231.00
14Istogu310231.00
15KF Lepenci302120.67
16Mitrovica302120.67
17Ferizaj301210.33
18Tefik Canga301210.33