Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Lions Gibraltar
Streaki - Lions Gibraltar
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lions Gibraltar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Lions Gibraltar — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Lions Gibraltar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/19, 79%)
Streaki - Hound Dogs
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hound Dogs — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hound Dogs — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hound Dogs — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hound Dogs — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hound Dogs — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hound Dogs — przegrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Serie - Lions Gibraltar
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lions Gibraltar — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Lions Gibraltar — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lions Gibraltar — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lions Gibraltar — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lions Gibraltar — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lions Gibraltar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - Hound Dogs
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hound Dogs — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Hound Dogs — nie wygrywa 1. połowę w 22 meczach z rzędu
- 🔥 Hound Dogs — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Lions Gibraltar | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.40 | 3.30 |
Strzelone | 1.60 | 1.90 | 1.75 |
Stracone | 1.60 | 1.50 | 1.55 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 0% | 20% |
| Hound Dogs | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 0% | 0% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.40 | 3.30 |
Strzelone | 0.30 | 0.40 | 0.35 |
Stracone | 2.90 | 3.00 | 2.95 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 70% | 60% | 65% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs College 19752-1
- 22.08.2026Dvs Magpies1-1
- 26.04.2026Dvs St Joseph S Fc3-3
- 19.04.2026Wvs Lynx1-0
- 11.04.2026Dvs Lincoln Red Imps FC1-1
- 04.04.2026Lvs Europa0-3
- 22.03.2026Lvs Mons Calpe1-3
- 08.03.2026Wvs Hound Dogs5-1
- 01.03.2026Lvs Lincoln Red Imps FC1-2
- 23.02.2026Wvs Glacis United5-0
- 21.08.2026Dvs College 19751-1
- 08.03.2026Lvs Lions Gibraltar1-5
- 26.02.2026Lvs Lincoln Red Imps FC0-3
- 22.02.2026Lvs Europa0-6
- 15.02.2026Lvs Lincoln Red Imps FC0-2
- 08.02.2026Dvs Glacis United1-1
- 25.01.2026Lvs St Joseph S Fc0-6
- 17.01.2026Lvs Magpies0-3
- 11.01.2026Dvs Mons Calpe1-1
- 19.12.2025Lvs Manchester 621-3
Progi bramkowe
| Lions Gibraltar | Hound Dogs | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 32% (6/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 60% (12/20) |
| Lions Gibraltar | Hound Dogs | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 44% (4/9) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 22% (2/9) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 67% (6/9) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 32% (6/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 60% (12/20) |
| Lions Gibraltar | Hound Dogs | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 22% (2/9) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 56% (5/9) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 32% (6/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lions Gibraltar | Hound Dogs | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |

