Football Stats
Herb Atletico-MG
Atletico-MGŚr. pkt/mecz 1.80
Brazylia / Copa Do Brasil2 września 2026 02:00
Herb Cruzeiro
CruzeiroŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Atletico-MG

4W — Atletico-MG5D1W — Cruzeiro

Streaki - Atletico-MG

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico-MG — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — poniżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Cruzeiro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cruzeiro — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Atletico-MG

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico-MG — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 1.5 spalonych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 6.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 6.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Serie - Cruzeiro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cruzeiro — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.09Herb Atletico-MGAtletico-MG21Herb CruzeiroCruzeiro
26.08Herb CruzeiroCruzeiro11Herb Atletico-MGAtletico-MG
03.05Herb CruzeiroCruzeiro13Herb Atletico-MGAtletico-MG
16.10Herb Atletico-MGAtletico-MG11Herb CruzeiroCruzeiro
18.05Herb CruzeiroCruzeiro00Herb Atletico-MGAtletico-MG
11.08Herb CruzeiroCruzeiro00Herb Atletico-MGAtletico-MG
21.04Herb Atletico-MGAtletico-MG30Herb CruzeiroCruzeiro
22.10Herb Atletico-MGAtletico-MG01Herb CruzeiroCruzeiro
03.06Herb CruzeiroCruzeiro01Herb Atletico-MGAtletico-MG
10.11Herb CruzeiroCruzeiro00Herb Atletico-MGAtletico-MG

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cruzeiro jest o 10% lepsza niż Atletico-MG pod względem odsetku wygranych meczów.

Atletico-MGDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
2.10
2.30
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
1.00
1.00
1.00
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
50%
48%
49%
Śr. strzały/mecz
16.44
10.78
13.61
Śr. faule/mecz
11.11
14.56
12.83
CruzeiroDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.40
2.60
2.50
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
58%
54%
56%
Śr. strzały/mecz
17.33
14.00
15.58
Śr. faule/mecz
13.44
14.60
14.05

Ostatnie 10 meczów

Atletico-MG jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Atletico-MG u siebie
1.30 gola/mecz
Cruzeiro na wyjeździe

Progi bramkowe

Atletico-MGCruzeiro
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Cruzeiro notuje o 16% wyższy wynik niż Atletico-MG pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAtletico-MGCruzeiro
Match Corners AVG
9.38 (37/40)
8.67 (18/20)
10.05 (19/20)
Over 6.5 Corners
73% (27/37)
78% (14/18)
68% (13/19)
Over 7.5 Corners
59% (22/37)
56% (10/18)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
57% (21/37)
50% (9/18)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
49% (18/37)
39% (7/18)
58% (11/19)
Over 10.5 Corners
35% (13/37)
22% (4/18)
47% (9/19)
Over 11.5 Corners
24% (9/37)
17% (3/18)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
19% (7/37)
11% (2/18)
26% (5/19)
Over 13.5 Corners
14% (5/37)
11% (2/18)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/37)
6% (1/18)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAtletico-MGCruzeiro
Corners Earned Match
5.25
4.75
5.75
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Corners Earned
210
95
115

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cruzeiro notuje o 38% wyższy wynik niż Atletico-MG pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAtletico-MGCruzeiro
Match Cards AVG
4.40 (40/40)
3.70 (20/20)
5.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Total Cards
176
74
102
Highest in a Match
14
14
14
Lowest in a Match
0
1
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtletico-MGCruzeiro
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Copa Do Brasil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Atletico-MG18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Cruzeiro18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.