Football Stats
Herb Vitoria
Flaga BrazyliaVitoria
14. miejsce w tabeli Serie A
Brazylia / Serie ASezon 2026/27

2026/27 Vitoria — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W8
R1
P3
Gz16
Gs9
RB+7
Śr. pkt2.08
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze13
W0
R4
P9
Gz8
Gs28
RB-20
Śr. pkt0.31
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze25
W8
R5
P12
Gz24
Gs37
RB-13
Śr. pkt1.16
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vitoria — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vitoria — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Vitoria — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vitoria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vitoria — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Vitoria — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Vitoria — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vitoria — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vitoria — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vitoria — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vitoria — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Vitoria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vitoria — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vitoria — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vitoria — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vitoria — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vitoria — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vitoria — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitoria — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitoria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitoria — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Atletico-MG21Herb VitoriaVitoria
27.08Vasco DA Gama10Herb VitoriaVitoria
23.08Herb VitoriaVitoria02Bahia
16.08Herb VitoriaVitoria10Botafogo
09.08Flamengo20Herb VitoriaVitoria
06.08Herb VitoriaVitoria40Atletico Paranaense
04.08Atletico Paranaense20Herb VitoriaVitoria
30.07Herb VitoriaVitoria04Palmeiras
26.07Remo20Herb VitoriaVitoria
23.07Botafogo00Herb VitoriaVitoria

Vitoria — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 1100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
1.10
1.20
2.30
Strzelone
0.80
0.80
1.60
Stracone
0.30
0.40
0.70
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
80%
80%
80%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
45%
Śr. strzały/mecz
12.80
Śr. faule/mecz
13.10
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
0.90
1.50
2.40
Strzelone
0.10
0.40
0.50
Stracone
0.80
1.10
1.90
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
90%
70%
80%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
10.90
Śr. faule/mecz
10.20

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 35% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.48
13.25
9.85
Strzały celne / mecz
3.88
4.42
3.38
Strzały niecelne / mecz
4.56
5.08
4.08
Skuteczność strzałów
8.4%
10.1%
6.3%
Strzały na gola
11.96
9.94
16.00
Strzały celne na gola
4.04
3.31
5.50
Strzały Over 10.5
48% (12/25)
67% (8/12)
31% (4/13)
Strzały Over 11.5
44% (11/25)
58% (7/12)
31% (4/13)
Strzały Over 12.5
44% (11/25)
58% (7/12)
31% (4/13)
Strzały Over 13.5
36% (9/25)
42% (5/12)
31% (4/13)
Strzały Over 14.5
20% (5/25)
25% (3/12)
15% (2/13)
Strzały celne Over 3.5
48% (12/25)
67% (8/12)
31% (4/13)
Strzały celne Over 4.5
32% (8/25)
42% (5/12)
23% (3/13)
Strzały celne Over 5.5
32% (8/25)
42% (5/12)
23% (3/13)
Strzały celne Over 6.5
16% (4/25)
17% (2/12)
15% (2/13)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 139% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.67
3.18
2.10
Match Offsides Over 0.5 %
100% (21/21)
100% (11/11)
100% (10/10)
Match Offsides Over 1.5 %
90% (19/21)
91% (10/11)
90% (9/10)
Match Offsides Over 2.5 %
43% (9/21)
64% (7/11)
20% (2/10)
Match Offsides Over 3.5 %
24% (5/21)
45% (5/11)
0% (0/10)
Team Offsides AVG
1.38
1.91
0.80
Team Offsides Over 0.5 %
71% (15/21)
82% (9/11)
60% (6/10)
Team Offsides Over 1.5 %
43% (9/21)
64% (7/11)
20% (2/10)
Team Offsides Over 2.5 %
14% (3/21)
27% (3/11)
0% (0/10)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 64% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.93
1.17
0.71
xGA (Against)
1.45
1.19
1.70
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 300% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.95 (20/20)
8.90 (10/10)
9.00 (10/10)
Over 6.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.20
4.30
4.10
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Corners Earned
84
43
41

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 8% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.20 (20/20)
5.40 (10/10)
5.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Total Cards
104
54
50
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
2
3
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Vitoria

Wynik meczu

0-2
5 (20%)
2-0
4 (16%)
1-0
3 (12%)
1-1
2 (8%)
1-2
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-1
7 (28%)
0-0
6 (24%)
1-0
5 (20%)
1-1
2 (8%)
0-3
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Vitoria

Liczba goli w meczu

2
11 (44%)
4
4 (16%)
1
3 (12%)
3
3 (12%)
0
2 (8%)

Liczba goli do przerwy

1
12 (48%)
0
6 (24%)
2
4 (16%)
3
3 (12%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie A.

Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Palmeiras251573522.08
2Flamengo241464482.00
3Atletico Paranaense251366451.80
4Fluminense251195421.68
5Bahia2510105401.60
6Cruzeiro251168391.56
7Coritiba251078371.48
8Atletico-MG241068361.50
9RB Bragantino241059351.46
10Corinthians25889321.28
11Sao Paulo248610301.25
12Botafogo248610301.25
13Santos24789291.21
14Vitoria258512291.16
15Gremio247710281.17
16Internacional2551010251.00
17Mirassol246711251.04
18Vasco DA Gama246711251.04
19Remo255812230.92
20Chapecoense-sc242814140.58