Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Bravos do Maquis FC
Streaki - Bravos do Maquis FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bravos do Maquis FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Bravos do Maquis FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Bravos do Maquis FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Bravos do Maquis FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Bravos do Maquis FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Bravos do Maquis FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sagrada Esperança
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sagrada Esperança — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sagrada Esperança — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sagrada Esperança — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sagrada Esperança — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sagrada Esperança — jest niepokonany w 1. połowie (14/19, 74%)
- Sagrada Esperança — jest niepokonany w 2. połowie (14/19, 74%)
Serie - Bravos do Maquis FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bravos do Maquis FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bravos do Maquis FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Sagrada Esperança
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sagrada Esperança — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sagrada Esperança — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sagrada Esperança — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sagrada Esperança — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sagrada Esperança — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sagrada Esperança — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bravos do Maquis FC jest o 17% lepsza niż Sagrada Esperança pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bravos do Maquis FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Strzelone | 0.80 | 0.90 | 0.85 |
Stracone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Sagrada Esperança | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.90 | 2.40 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 0.70 | 1.90 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.05.2026Lvs Guelson FC0-2
- 20.05.2026Lvs CD Lunda-Sul0-1
- 16.05.2026Wvs Redonda FC1-0
- 10.05.2026Wvs Luanda City2-0
- 06.05.2026Dvs Kabuscorp0-0
- 02.05.2026Lvs Interclube1-3
- 25.04.2026Dvs Recreativo do Libolo0-0
- 19.04.2026Lvs São Salvador1-2
- 12.04.2026Dvs 1º de Agosto1-1
- 08.04.2026Lvs Wiliete0-1
- 24.05.2026Dvs 1º de Maio1-1
- 20.05.2026Lvs Guelson FC0-1
- 17.05.2026Dvs CD Lunda-Sul1-1
- 09.05.2026Wvs Redonda FC2-0
- 06.05.2026Dvs Luanda City0-0
- 03.05.2026Lvs Kabuscorp0-4
- 25.04.2026Wvs Interclube1-0
- 18.04.2026Lvs Recreativo do Libolo1-3
- 11.04.2026Lvs São Salvador0-1
- 08.04.2026Lvs 1º de Agosto1-2
Progi bramkowe
| Bravos do Maquis FC | Sagrada Esperança | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 53% (10/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 37% (7/19) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 47% (9/19) | 58% (11/19) |
| Bravos do Maquis FC | Sagrada Esperança | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 53% (10/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 37% (7/19) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 47% (9/19) | 58% (11/19) |
| Bravos do Maquis FC | Sagrada Esperança | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 53% (10/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 37% (7/19) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 47% (9/19) | 58% (11/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bravos do Maquis FC | Sagrada Esperança | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

