Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Bravos do Maquis FC
Streaki - Bravos do Maquis FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bravos do Maquis FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Bravos do Maquis FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Bravos do Maquis FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Bravos do Maquis FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Bravos do Maquis FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (13/18, 72%)
Streaki - São Salvador
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- São Salvador — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- São Salvador — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/9, 78%)
- São Salvador — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/19, 74%)
Serie - Bravos do Maquis FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bravos do Maquis FC — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - São Salvador
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 São Salvador — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 São Salvador — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 São Salvador — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bravos do Maquis FC jest o 50% lepsza niż São Salvador pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bravos do Maquis FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| São Salvador | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.00 | 2.05 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Recreativo do Libolo1-0
- 22.08.2026Wvs Sagrada Esperança3-0
- 24.05.2026Lvs Guelson FC0-2
- 20.05.2026Lvs CD Lunda-Sul0-1
- 16.05.2026Wvs Redonda FC1-0
- 10.05.2026Wvs Luanda City2-0
- 06.05.2026Dvs Kabuscorp0-0
- 02.05.2026Lvs Interclube1-3
- 25.04.2026Dvs Recreativo do Libolo0-0
- 19.04.2026Lvs São Salvador1-2
- 29.08.2026Lvs Sagrada Esperança1-3
- 23.08.2026Lvs Interclube0-1
- 24.05.2026Wvs Luanda City1-0
- 20.05.2026Dvs Kabuscorp1-1
- 17.05.2026Dvs Interclube1-1
- 09.05.2026Dvs Recreativo do Libolo0-0
- 06.05.2026Wvs Académica do Lobito2-0
- 03.05.2026Lvs 1º de Agosto0-3
- 26.04.2026Lvs Wiliete0-1
- 19.04.2026Wvs Bravos do Maquis FC2-1
Progi bramkowe
| Bravos do Maquis FC | São Salvador | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 72% (13/18) | 42% (8/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 74% (14/19) |
| Bravos do Maquis FC | São Salvador | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 56% (5/9) |
Over 1.5 | 33% (3/9) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 56% (5/9) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 72% (13/18) | 42% (8/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 74% (14/19) |
| Bravos do Maquis FC | São Salvador | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 44% (4/9) | 67% (6/9) |
Over 1.5 | 22% (2/9) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 78% (7/9) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 72% (13/18) | 42% (8/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 74% (14/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bravos do Maquis FC | São Salvador | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

