Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Al Minaa Basra
Streaki - Al Minaa Basra
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Al Minaa Basra — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Al Minaa Basra — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Al Minaa Basra — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Al Minaa Basra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Al Minaa Basra — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Al Minaa Basra — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Al Minaa Basra — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Al Minaa Basra — remisuje 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Gharraf
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gharraf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gharraf — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gharraf — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gharraf — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gharraf — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gharraf — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Serie - Al Minaa Basra
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Al Minaa Basra — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Al Minaa Basra — nie wygrywa 1. połowę w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Al Minaa Basra — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Gharraf
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gharraf — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gharraf — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al Minaa Basra jest o 25% lepsza niż Gharraf pod względem odsetku wygranych meczów.
| Al Minaa Basra | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.60 | 2.45 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Gharraf | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.80 | 2.25 |
Strzelone | 0.60 | 1.40 | 1.00 |
Stracone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 20.08.2026Wvs Zakho2-1
- 02.06.2026Dvs Al Shorta0-0
- 28.05.2026Dvs Al Talaba1-1
- 24.05.2026Dvs Zakho2-2
- 20.05.2026Wvs Mosul1-0
- 14.05.2026Dvs Naft1-1
- 10.05.2026Lvs Al Zawra'a0-2
- 06.05.2026Dvs Al-Qasim3-3
- 02.05.2026Lvs Al Quwa Al Jawiya0-2
- 28.04.2026Wvs Gharraf1-0
- 22.08.2026Wvs Newroz1-0
- 16.08.2026Dvs Duhok1-1
- 02.06.2026Lvs Naft Maysan0-2
- 27.05.2026Wvs Baghdad3-1
- 19.05.2026Dvs Al Kahrabaa2-2
- 15.05.2026Dvs Al Karkh2-2
- 10.05.2026Lvs Al Shorta0-1
- 06.05.2026Dvs Diyala0-0
- 02.05.2026Dvs Mosul1-1
- 28.04.2026Lvs Al Minaa Basra0-1
Progi bramkowe
| Al Minaa Basra | Gharraf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Al Minaa Basra | Gharraf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Al Minaa Basra | Gharraf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Al Minaa Basra | Gharraf | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

