Football Stats
Herb Al Minaa Basra
Al Minaa BasraŚr. pkt/mecz 1.20
Iraq / Iraqi League7 września 2026 17:00
Herb Naft Maysan
Naft MaysanŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Al Minaa Basra

Streaki - Al Minaa Basra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Minaa Basra — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Al Minaa Basra — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Al Minaa Basra — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al Minaa Basra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al Minaa Basra — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Al Minaa Basra — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Naft Maysan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Naft Maysan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Naft Maysan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Naft Maysan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Naft Maysan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Al Minaa Basra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al Minaa Basra — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Minaa Basra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Minaa Basra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Naft Maysan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Naft Maysan — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.04Herb Al Minaa BasraAl Minaa Basra01Herb Naft MaysanNaft Maysan
14.09Herb Naft MaysanNaft Maysan13Herb Al Minaa BasraAl Minaa Basra
13.06Herb Naft MaysanNaft Maysan20Herb Al Minaa BasraAl Minaa Basra
02.01Herb Al Minaa BasraAl Minaa Basra10Herb Naft MaysanNaft Maysan
27.06Herb Al Minaa BasraAl Minaa Basra30Herb Naft MaysanNaft Maysan
01.12Herb Naft MaysanNaft Maysan30Herb Al Minaa BasraAl Minaa Basra
28.04Herb Naft MaysanNaft Maysan11Herb Al Minaa BasraAl Minaa Basra
21.11Herb Al Minaa BasraAl Minaa Basra12Herb Naft MaysanNaft Maysan
21.03Herb Naft MaysanNaft Maysan00Herb Al Minaa BasraAl Minaa Basra
02.12Herb Al Minaa BasraAl Minaa Basra10Herb Naft MaysanNaft Maysan

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Naft Maysan jest o 17% lepsza niż Al Minaa Basra pod względem odsetku wygranych meczów.

Al Minaa BasraDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
2.50
2.45
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
1.00
1.60
1.30
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Naft MaysanDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
3.00
2.50
Strzelone
1.10
1.40
1.25
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekAl Minaa Basra vs Naft Maysan
1.40 gola/mecz
Al Minaa Basra u siebie
1.40 gola/mecz
Naft Maysan na wyjeździe

Progi bramkowe

Al Minaa BasraNaft Maysan
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl Minaa BasraNaft Maysan
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Iraqi League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Erbil4310102.50
2Al Zawra'a422082.00
3Al-Karma422082.00
4Mosul421171.75
5Al Shorta421171.75
6Al Minaa Basra421171.75
7Naft413061.50
8Diyala412151.25
9Al Talaba412151.25
10Al-Jolan SC412151.25
11Ghaz Al Shamal412151.25
13Duhok404041.00
14Gharraf411241.00
15Zakho411241.00
16Al Kahrabaa403130.75
17Naft Maysan403130.75
18Newroz402220.50
19Karbala402220.50
20Al Karkh401310.25